Diğer Sağlık Sigortası Haberleri

Sigortam.net’ten alacağınız tekliflerle farklı şirketlerin fiyatlarını kıyaslayın,
ihtiyacınıza en uygun özel sağlık sigortasını satın alın!

• Özel sağlık sigortası teklif formunu doldurun.
• Sigortam.net ile anlaşmalı tüm şirketlerin tekliflerini görün.
• Size özel sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın.
• Bütçe ve ihtiyacınıza en uygun paketi belirleyin.
• Online ya da 444 24 00’ı arayarak poliçesinizi satın alın.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL
Özel sağlık sigortası fiyatları kişisel özellikleriniz, geçmiş rahatsızlıklar gibi detaylara göre farklılık gösterir.
İhtiyaçlarınıza en uygun özel sağlık sigortasını bulmak için Sigortam.net’in size sunduğu güvenli karşılaştırma platformundan faydalanın.
7/4 hizmet veren sigorta uzmanlarımızdan merak ettiğiniz her konuda destek alabilir, sağlık sigortası poliçenizi telefonda satın alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Şifa Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Özel Sağlık Sigortası Avantajları

Özel sağlık sigortası ile anlaşmalı...özel hastaneler ve sağlık merkezinden daha hızlı ve daha kaliteli sağlık hizmeti alırsınız. Poliçe teminatlarınıza göre...yatarak tedavi ve ayakta tedavi masraflarınız karşılanırken siz yalnızca katkı payınızı ödersiniz. Size en yakın özel...sağlık kuruluşlarının hangi anlaşmalı sigorta şirketleri ile...anlaşmalı olduğunu Sigortam.net üzerinden öğrenerek sigorta seçiminizi...kolaylaştırın.

Memorial Sağlık Grubu

Memorial Sağlık Grubu, 2000 yılından bu yana İstanbul, Antalya ve...Diyarbakır’da bulunan 8 hastane ve 3 tıp merkezi ile hizmet vermektedir. Memorial Grubu, Tüp Bebek, Genetik, Kalp - Damar Cerrahisi ve...Organ Nakli gibi bölümleri ile Cerrahi Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Robotik Cerrahi gibi...branşlarda hizmet vermektedir.

Memorial Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri Listesi

Memorial Hastanesi ile anlaşmalı...olan aşağıdaki sigorta şirketlerine ait özel sağlık sigortası ürünlerini Sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı...üzerinden satın alabilirsiniz. Acıbadem SigortaAksigortaAllianzAnadolu SigortaAxa SigortaErgo SigortaGroupama SigortaGüneş SigortaHDI SigortaMapfre Genel SigortaRay SigortaSompo Japan SigortaZurich...Sigorta

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL