444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Dijimecmua.com: Dergi Okumak Artık Böyle Bir Şey

28 Şubat 2013

Türkiye’de dijital yayıncılık konusunda öncü olan Dijimecmua.com, 2008 yılında kuruldu ve 2010 yılında Türkiye’nin en büyük internet yatırım şirketlerinden olan iLab Ventures Holding çatısı altına girdi.
 

Online ortamda dijital dergi yayıncılığı ve internet üzerinden dergi aboneliği sunan e-dergi platformu Dijimecmua.com’da; e-dergi, e-katalog ve e-broşür hizmetleri yer almaktadır. 300’ün üzerinde dijital dergiye yer veren sitenin 200.000’e yakın üyesi bulunuyor.

Dijimecmua.com, mobil uygulamaları ile dergileri her yerde ve her an okuyabilme fırsatını tüm üyelerine sunuyor. iPad kullanıcıları için Dijimecmua HD, iPhone kullanıcıları için ise Dijimecmua SD uygulamasını geliştiren site, kullanım kolaylığı sayesinde dijital dergi okuma keyfini yaşatıyor.


Dijimecmua.com’a Üye Olmanın Avantajları
 

Dijimecmua.com, müşterilerine sunduğu dijital dergi hizmeti ile dergilere her yerden ve her an ulaşabilme fırsatını sunmaktadır.

• Dijital dergilere anında ve hızlı erişim,
• Ücretsiz üyelik, 
• Süre bazlı dijital dergi aboneliği fırsatı,
• Abonelik süresince yayına ait sistemde bulunan tüm sayılara erişebilme,
• Ücretsiz yayınlanan e-dergileri okuyabilme,
• Dijimecmua SD ve Dijimecmua HD uygulamaları ile dergileri her yerde okuyabilme olanağı,
• Dijimecmua Mobil uygulamaları ile dijital dergi okuma kolaylığı,
• Kredi kartı ve GSM operatörleri ile ödeme imkanı.  


Okumaya Devam Edin

Hizmetlerimiz

15 Haziran 2010 Salı

Sigortam.net kasko sigortası, trafik sigortası, özel sağlık sigortası için sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satın alma hizmetleri sunar.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.

Aksigorta'nın Hedefi 1 Milyar Ciro

01 Haziran 2010 Salı

Aksigorta 2010 yılında sigorta bilincini geliştirme konusunda atağa kalktı. 2009 da 900 milyon ciro elde eden Aksigorta 2010 yılında 1 milyar liraya yakın ciro hedefliyor.