444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Dijimecmua.com: Dergi Okumak Artık Böyle Bir Şey

Türkiye’de dijital yayıncılık konusunda öncü olan Dijimecmua.com, 2008 yılında kuruldu ve 2010 yılında Türkiye’nin en büyük internet yatırım şirketlerinden olan iLab Ventures Holding çatısı altına girdi.
 

Online ortamda dijital dergi yayıncılığı ve internet üzerinden dergi aboneliği sunan e-dergi platformu Dijimecmua.com’da; e-dergi, e-katalog ve e-broşür hizmetleri yer almaktadır. 300’ün üzerinde dijital dergiye yer veren sitenin 200.000’e yakın üyesi bulunuyor.

Dijimecmua.com, mobil uygulamaları ile dergileri her yerde ve her an okuyabilme fırsatını tüm üyelerine sunuyor. iPad kullanıcıları için Dijimecmua HD, iPhone kullanıcıları için ise Dijimecmua SD uygulamasını geliştiren site, kullanım kolaylığı sayesinde dijital dergi okuma keyfini yaşatıyor.


Dijimecmua.com’a Üye Olmanın Avantajları
 

Dijimecmua.com, müşterilerine sunduğu dijital dergi hizmeti ile dergilere her yerden ve her an ulaşabilme fırsatını sunmaktadır.

• Dijital dergilere anında ve hızlı erişim,
• Ücretsiz üyelik, 
• Süre bazlı dijital dergi aboneliği fırsatı,
• Abonelik süresince yayına ait sistemde bulunan tüm sayılara erişebilme,
• Ücretsiz yayınlanan e-dergileri okuyabilme,
• Dijimecmua SD ve Dijimecmua HD uygulamaları ile dergileri her yerde okuyabilme olanağı,
• Dijimecmua Mobil uygulamaları ile dijital dergi okuma kolaylığı,
• Kredi kartı ve GSM operatörleri ile ödeme imkanı.  


Benzer İçerikler

Kolay Sigortaya Sahip Olmanın Yolu Sigortam.net’ten Geçer

Sigortam.net'te sigorta yaptırmak çok kolay. Hemen online kasko, özel sağlık ve trafik sigortası sorgulaması yapın, teklifleri online karşılaştırarak satın alın ve sigortada %45'e kadar varan fiyat avantajlarından yararlanın.

Devamını Oku

Volkswagen Caddy Trafik Sigortası

Volkswagen Caddy model aracınız için Sigortam.net’ten 2 dakikada trafik sigortası sorgulaması yapın, en uygun Volkswagen Caddy trafik sigortası fiyatlarına ulaşın.

Devamını Oku

Kasko Fiyatları

En doğru kararı vermek ve en uygun kasko fiyatları ile sigortalanmak için Sigortam.net'in size özel seçeneklerini değerlendirin, 2 dakikada teklif alın!

Devamını Oku