İç Dizaynı ile Dikkat Çeken 5 Otomobil Modeli

İlk defa otomobil alacakların veya otomobilini değiştirmek isteyenlerin tercihlerini etkileyen pek çok değişken var; ihtiyaçlarımız, statümüz, beklentilerimiz ve en önemlisi maddi durumumuz. Bunların her biri satın alma davranışlarımızı yönlendiriyor. Aldığımız otomobillerin kimini çok uygun olduğu için kimini ise konforlu olduğu için seçiyoruz.

Alacağımız otomobillerin fiyatı elbette önemli ancak hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz otomobillerin iç dizaynı, bize ve sevdiklerimize sunduğu kalite ve konfor da en az aracın fiyatı kadar önemli. Peki, bir aracın konforlu olup-olmadığını kullanmadan nasıl anlayabiliriz?

İnternetten Teklif Alın!

2 dakikada 20 sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın, anında satın alın.

Yeni araç satın alırken dikkat edilmesi gerekenleri bilmek elbette işinize yarayacaktır ama otomobil dünyasının nabzını tutan Ward’s Auto internet sitesi’nin bu yıl belirlediği, En İyi İç Tasarım Ödülü’ne layık gördüğü otomobillere göz atmakta da fayda var.

2014 Chevrolet Corvette

2014 Chevrolet Corvette Stingray, Chevrolet’in iddiali modellerin biri olarak ön plana çıkıyor. Yeni Corvette, yeni aktarma organları ve destekleyici teknolojileriyle tamamen yeni bir dış ve iç tasarıma sahip. İç dizaynın da fiber, alüminyum ve el yapımı deri malzemeler kullanılıyor. Sürücü/bilgi-eğlence sistemi ekranı bulunuyor.

Chevrolet marka aracınızla çıktığınız yolculukları güvence altına almak için; ”Chevrolet Kasko Sorgulama” sayfamızı ziyaret edin.

2014 Jeep Cherokee

Cherokee’nin bu tasarımı, başarılı sürüş özellikleri, ve kalitede işçiliğiyle yüksek verimliliğinin yanında, 5 yıldızlı güvenlik özellikleri ve sınıfının en iyi skoru ile de farkını ortaya koyuyor.

2014 Mazda3

Mazda‘nın bu modeli farkını şık farları ve kaslı ön çamurluklarıyla ortaya koyuyor. Aracın arka tasarımına çift egzost çıkışı ve çamurluklara doğru uzanan arka farları farklı bir görünüm katıyor.

Tasarımıyla dikkat çeken Mazda’nızı kasko güvencesi ile korumak için; ”Mazda Kasko Sigorta Sorgulama” sayfamızdan teklif alın.

2015 Polo Gti

5. nesil Polo aracı, önceki modellerine göre daha güçlü motorla poloseverlerin karşısına çıkıyor. Diğer 4 nesilin izlerini taşısa da yenilenen far yapısı, tek sıra halindeki kırmızı çizgisiyle oldukça karizmatik bir model.

2014 Kia Soul

Kia’nın bu modeli hem gençlere hem kendini genç hissedenlere hitap ediyor.

Önden bakıldığında Soul’un yüksek kaputu dayanıklılığı yansıtırken, Jantlarıyla aracın güçlü duruşunu ön plana çıkarıyor. Soul’un görsel bütünlüğünü A sütunlarında siyah kaplama yansıtıyor. Model, Araca rahatlıkla giriş imkanı sağlayan Akıllı Anahtarı, ltrasonic sensörlü park destek sistemi, otomatik kliması, müziğe göre renk değiştiren ışıklı hoparlörler, deri direksiyon simidi ile farkını ortaya koyuyor.

Büyük bir zevkle kullanacağınız Kia’nızı, her ihtimale karşı korumak için ”Kia Kasko Sorgulama” sayfamızı ziyaret edin.

Sevdiklerinizle ve ailenizle yapacağınız yolculukları riske atmamak için kasko sigortanızı ertelemeyin. Sigortam.net’e gelin, en uygun kasko fiyatlarına sadece 3 dakikanızı alacak kasko sorgulama formuyla ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın!

Müşteri Yorumları