Dolu Yağışında Kasko Sigortasının Önemi

Kasko dolu hasarı durumunda sizi yüksek bütçeli masraflardan kurtarabilir. Bu sebeple dolu yağışı durumunda aracınızın kaskolu olması büyük önem taşır. Araç sahiplerinin en merak ettiği sorulardan biri ise kasko doluyu karşılar mı oluyor. Kaskonun dolu hasarını karşılaması poliçenin kapsamına göre değişebilmektedir. Bu nedenle kasko teklifi alırken ve poliçenizi seçerken dolu hasarı durumunu dikkate alarak tercih yapabilirsiniz.

İnternetten Teklif Alın!

2 dakikada 20 sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın, anında satın alın.

Kasko Sigortasına Ne Zaman İhtiyacınız Olacağınız Bilemezsiniz

Kasko sigortasının önemi konusunda yapılan uyarıları dikkate alarak aracını ve bütçesini güvence altına alan sürücüler, geçtiğimiz ay meydana gelen dolu yağışı sonrası araçlarında oluşan hasar maliyetinden kurtulmuş oldular. Ancak kasko sigortası bulunmayan araç sahipleri için aynı şeyleri söylemek mümkün değil ne yazık ki. Uzmanların sık sık sürücülere yönelik dile getirdikleri “kasko sigortasına ne zaman ihtiyaç duyulacağı belli olmaz.” sözünün en iyi örneklerinden birisine sahne olan bu olay sonrasında biz de, araç sahiplerine geç kalmadan hem araçlarını, hem de bütçelerini kasko sigortası ile güvence altına almaları çağrısında bulunuyoruz.

“Full” Sandığınız Kasko Gerçekten Full mü?

Kasko sigortasının araç sahipleri için olan öneminden bahsederken, poliçe teminatları konusunda da mutlaka dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz. Özellikle son dönemde sıklıkla duyduğumuz “Full Kasko” söylemi nedeniyle mağdur olan sürücülerin sayıcı hiç de azımsanacak düzeyde değil. Poliçesini yaptıran ancak teminatları konusunda yeteri kadar bilgi sahibi olmayan sürücüler, olası bir hasar anında, poliçelerinin söz konusu hasarı kapsamadığını öğrenerek kötü bir tecrübe edinmiş oluyorlar. Satışı yapılan kasko ürünlerinin isimleri ve kapsamları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için kasko teklifi alabilirsiniz.

En Doğru ve En Uygun Fiyatlı Kasko için Uzmanından Destek Alın

Online sigortacılık konusunda Türkiye’nin ilk ve lider kurumu olan Sigortam.net olarak, müşterilerimizin en avantajlı ve doğru poliçeye sahip olabilmeleri için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Siz de aracınızı ve bütçenizi, kaza, arıza ve geçen ay yaşanan dolu felaketinde olduğu gibi beklenmedik diğer hasar risklerine karşı güvence altına almak istiyorsanız hemen bizi arayın. Her biri alanında uzman sigorta danışmanlarımız eşliğinde en doğru kasko poliçesine, en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlayalım.

Siz de Sigortam.net’in 5 milyonu aşkın mutlu müşterisi arasına katılmak istiyorsanız hemen online olarak veya 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak kasko teklifi alın, ihtiyacınız olan en doğru poliçeye, en uygun fiyatla sahip olun.

Müşteri Yorumları