Dubai Starr Sigorta Türkiye Pazarında

Türk sigorta pazarına yeni bir isim girdi: Dubai Starr Sigorta. Oman Insurance ve Starr Insurance, Dubai Group Sigorta’yı satın alarak adını Dubai Starr Sigorta olarak değiştirdi. Oman Insurance bireysel sigortalar konusunda etkin bir isimken, Starr Insurance da kurumsal sigortalar konusunda uzman. Şirket İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da acenteler vasıtasıyla faaliyet gösteriyor.
 

Yeni Sigorta Ürünleri 

 
Dubai Starr Sigorta Genel Müdürü Göktuğ Gür, şirketin önceliğinin havacılık, inşaat ve sorumluluk sigortası branşları olduğunu belirtti. İnşaat alanında yalnız yurtiçi değil, yurtdışındaki Türk yatırımlarını da değerlendirmek istediklerini belirten Gür, Türk inşaat sektörünün Irak ve Kuzey Afrika’daki etkinliğine dikkat çekti.
 
Gür ayrıca sorumluluk sigortaları hakkında da kısa bir değerlendirmede bulunarak; sorumluluk sigortalarının Türkiye’de son beş yıl içinde en çok gelişme kaydeden branşlardan olduğunun altını çizdi. Gür’ün değerlendirmelerine göre Dubai Starr Sigorta genel sorumluluk sigortalarının yanında havacılık, liman sorumluluk, sağlık ve seyahat sigortası branşlarında yeni ürünler üretmeye öncelik verecek.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak farklı sigorta şirketleri tarafından verilen teklifleri görüp, bütçenize en uygun sigorta poliçesini kendiniz oluşturursunuz. Ayrıca kasko hesaplama aracı, araç kasko değerleri listesi, sağlık sigortası fiyatları sorgulama gibi araçlarla sigorta konusunda merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşırsınız. Siz de hemen www.sigortam.net internet adresi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden sigorta uzmanlarımıza ulaşın, sigorta fiyatları ve seçeneklerini görün, size en uygun sigorta ürünü 3 dakikada oluşturulsun.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL