Artık Düğünler de Sigorta Kapsamına Alınıyor

Akşam
 
Sigorta kapsamına alınan ürünler arasına 'düğün' de eklendi. Son anda değişik nedenlerden dolayı iptal edilen düğünlerde gelin ya da damadın maddi zararı sigorta kapsamına alındı.
 
Tüketicilerin ihtiyaçlarını analiz ederek farklı ihtiyaçlara uygun ürünler hazırlayan sigorta sektörü, sigorta kapsamına alınan ürünler arasına 'düğün'ü de ekledi. Allianz Sigorta, evlilik hazırlığı yapanlar için geliştirdiği 'Alyans Sigortası'nı tüketicilerin beğenisine sundu. Allianz tararından sunulan düğün sigortası, en güzel ve heyecanlı günlerinde kötü sürprizlerle karşılaşmak istemeyen çiftleri hedefliyor. Gelinlik ve damatlıktan düğün hediyelerine, pastadan irade dışında gerçekleşen düğün iptallerine kadar evlilik hazırlıklarına dair her detay Allianz ile güvence altına alınıyor. Allianz, aynca 2011 yılı sonuna kadar Alyans Sigortası ile düğününü teminat altına alan çiftlere balayı için seyahat sağlık sigortası da hediye ediyor. Allianz, Alyans Sigortası ile yeni bir hayata umutla adım atan çiftlerin en özel günlerinde de yanında olmayı hedefliyor.
 

Alyans Sigortası İle Hangi Riskler Teminat Altında

 

Düğün İptali: Düğünün yapılacağı mekanın kullanılamaz hale gelmesi, gelinin – damadın ya da birinci dereceden akrabalarının hastalığı veya vefatı; nikah memurunun düğün törenine katılamaması; kötü hava şartları sebebiyle gelin, damat ya da ebeveynlerin düğüne katılamaması; gelin veya damadın iş ile ilgili olarak beklenmeyen ataması nedeniyle düğünün iptali gibi durumlarda yapılan masraflar Allianz tarafından karşılanıyor.
 
Gelinlik ve Damatlık: Gelinliğin ya da damatlığın hasar görmesi halinde, yeniden eski haline gelmesi, yenisinin alınması ya da kiralanması için gereken masraflar karşılanıyor.
 
Düğün hediyeleri: Düğün hediyelerinin bir kaza ile zarar görmesi, yangın ya da hırsızlık sonucu oluşan zarar da karşılanıyor. Alyanslar, Çiçekler, Katılımcılara Verilecek Hediyeler, Düğün Pastası: Alyanslar, düğün töreninden 7 gün önce başlayarak, 24 saat sonrasına kadar teminat altına alınıyor. Hatta çiçekler, katılımcılar için hediyeler ve düğün pastası da güvence altına alınıyor.
 
Ferdi kaza: Gelin, damat ve birinci derece akrabaları da, düğün töreni boyunca ferdi kaza sigortasıyla teminat altına alınıyor.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL