Dünyanın En İyi Sigorta Şirketi AIG oldu

04 Aralık 2013

Global Finance tarafından 2013 yılında verilen ödüller tüm dünyadan 1.200 okuyucu ile dünyanın önde gelen 13 şirketinin risk yöneticileri ve finans yöneticileri tarafından yapılan değerlendirme sonucu veriliyor. Değerlendirmede göz önüne alınan kriterler yenilikçilik, ürün kapsamı, hasar hizmetleri, teknik uzmanlık ve fiyatlandırma gibi özellikleri barındırıyor. Global ve bölgesel bazda genel ve ürün bazında verilen ödüller içinde AIG Sigorta, 21 ödülün sahibi oldu.

Konu ile ilgili bir basın açıklaması yapan AIG Ticari Sigortalar Global Başkanı John Doyle şunları söyledi: “2013 yılında küresel ve bölgesel olarak layık görüldüğümüz bu ödüller, müşterilerimiz için sağladığımız yenilikçi ve müşteri odaklı hizmetlerimizin takdir edildiğinin önemli bir göstergesidir. Gurur duyduğumuz bu ödüller, sürdürülebilirlik ve uzun vadeli müşteri ilişkilerine verdiğimiz önemin ve yoğun çalışmalarımızın karşılığıdır.”

Global olarak AIG’nin ödüle layık görüldüğü kategoriler şunlar:

Dünyanın En İyi Sigorta Şirketi

Ticari Yangın Sigortaları Branşı En İyi Sigorta Şirketi

Çevre Sorumluluk Sigortaları Branşı En İyi Sigorta Şirketi

Yönetici Sorumluluk Sigortaları Branşı En İyi Sigorta Şirketi

Çalışan Sorumluluk Sigortaları Branşı En İyi Sigorta Şirketi

Veri Güvenliği Sigortaları Branşı En iyi Sigorta Şirketi


Okumaya Devam Edin

Trafik Kazaları Sigorta Kapsamına Alındı

2 yıldır kaza sonrası hastane masraflarını vatandaş kendi ödemek zorunda kaldığını söyleyen SGK Başkanı Emin Zararsız, yaptıkları değişiklikle bu durumun önüne geçtiklerini söyledi.

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası için Ankara'da Akademisyenlerle Buluştu

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası bilincini artırma ve sigortayı yaygınlaştırma çalışmaları kapsamında akademisyenlerle yaptığı toplantıların ikincisini Ankara’da düzenledi.

Sigorta Tüketicileri İnternete Yönelecek

TSRŞB Başkanı Hulusi Taşkıran, '5-10 lira fark yaratabilirim umuduyla trafik poliçesi için birkaç acenteden fiyat araştıran sigorta alıcısının, birkaç sene sonra bu poliçeleri internet vasıtasıyla alması çok uzak bir ihtimal değil' diye konuştu.