En Doğru Sigorta Sorgulama için!

Her gün okuduğunuz, gözlemlediğiniz, başınıza gelmesinden korktuğunuz olumsuzluklar (trafik kazaları, hırsızlıklar,hastalıklar) ummadığınız ve hiç hazırlıklı olmadığınız bir zamanda başınıza gelebilir. Bütün bu olumsuzlukların yaşanma ihtimalini göz önünde bulundurarak sigorta yaptırmak, hem kaygılarınıza son verecek hem de geleceğinizi güvence altına almanızı sağlayacaktır. Sigorta yaptırmanın gerekliliği ile ilgili daha fazla bilgi için; ”Sigorta Yaptırmanın Önemi” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sigorta güvencesinin tüm avantajlarını değerlendirebilmek ve devamlılığını sağlamak için bilinmesi gereken detaylar var. Bu detaylar hakkında bilgi sahibi olarak sigortanıza kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Sigortanın süresi, poliçenin yürürlükte kalacağı süre günüdür. Sigortaların bir çoğu bir yıllıktır ve bu sigortalar her yıl yenilenir. Bazılarının süresi ise sigorta sahibi ve sigorta şirketi arasında belirlenir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Gerek ilk defa sigorta sahibi olacakların gerekse sigortasını yenileyeceklerin yapması gereken bir takım işlemler var. Bu işlemlerden ilki sigorta sorgulamasıdırSigorta sorgulamanın nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız; ”Sigorta Sorgulama Nasıl Yapabilirim?” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Her sektörde olduğu gibi sigortacılıkta da atılan ilk adımın yanlış olması, sonraki adımları da etkiler ve yanlış sonuçlara götürür. Eksik ve yetersiz sigorta poliçeleri hasarınızı yeterli oranda karşılamayacağı gibi bütçenizde gereksiz masrafa sebebiyet verir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Sigorta sorgulamanızı doğru şekilde yaparak ilk sigorta poliçenizi hızla alabilir, günü dolmuş sigortalarınızı zaman kaybetmeden yenileyebilirsiniz.

En Doğru Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Sigorta sorgulama yapacağınız kurumu, şirketi seçerken sık sık araştırma ve karşılaştırma yapmalısınız. Kulaktan dolma veya başkalarının deneyimlerini baz alarak yaptığınız sorgulamalar her zaman doğru sonuçlara götürmez.
  • Sigorta sorgulama yaparken; araç markası, sigortalanacak kişinin kişisel bilgileri, araç ruhsat bilgisi gibi şirketlerin istedikleri bilgileri doğru ve eksiksiz vermek önemlidir. Verilen doğru bilgiler sigorta şirketlerinin size en uygun teklifi vermesini sağlayacaktır.
  • Sigorta şirketlerinin sundukları teklifler kadar sizin beklentileriniz de sigorta sorgulamada önemlidir. Bu sebeple beklentilerinizi en iyi şekilde yansıtacak sigorta teminatlarını en doğru şekilde belirlemelisiniz.
  • Sigorta şirketleri, farklı sigorta çeşitleri için değişik indirimler sunmaktadır. Hasarsızlık indirimi, alarm indirimi, aile indirimi bunlardan sadece bir kaçtanesi. Bu bilgileri sigorta sorgulama yaparken bildirmek bütçenizde tasarruf yapmanızı kolaylaştıracaktır.

Sigortam.net’in online işlemleri ile sigorta sorgulama yapmak çok daha kolay hale geldi. Siz de bu kolaylıkları öğrenerek sigorta poliçenize kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Sigortam.net ile Sigorta Sorgulama Yapmanın Kolaylıkları

3 Dakikada  Fiyat Teklifi

Sigortam.net’ten kasko, trafik sigortası, özel sağlık sigortası ve diğer pek çok sigorta çeşidine sahip olmak çok kolay ve hızlı. Tek yapmanız gereken sigorta teklif formunu doldurmak.

Bütün Teklifleri Birarada Görme Fırsatı

Farklı sigorta şirketlerinin acentaları arasında tek tek dolaşmaya son! Formu doldurduktan sonra, size özel sigorta tekliflerini tek bir sayfada görür ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Farklı Ödeme Seçenekleri ve Online Satın Alma

Sigortam.net’ten online poliçe alımları SSL ve SET protokolü ile güvence altındadır. Ayrıca, arzu ettiğiniz kredi kartı ve taksit seçenekleri ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Poliçe Vadesi Hatırlatma

Müşteri temsilciniz, poliçe vadeniz dolmadan bir süre önce sizinle iletişime geçerek, poliçe yenilemeniz konusunda sizi bilgilendirir. Böylece, bir sonraki sene poliçe vadenizi kaçırma ve teminatsız kalma riskiniz ortadan kalkar.

Siz de dilediğiniz sigortaya sahip olabilmek için Sigorta Sorgulama yapın, geleceğinizi ve sevdiklerinizi tehlikeye atmayın. Dilerseniz 7/24 hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın!

Benzer İçerikler

2018 Kasko Fiyatları Hakkında Genel Bilgiler 2018 Kasko Fiyatları Hakkında Genel BilgilerTürkiye’nin en...büyük ve en iyi
sigorta şirketleri Sigortam.net ile...anlaşmalıdır. Sigortam.net’ten kasko hesaplama yaparak adımları kolayca geçebilir, şirketlerin kasko fiyatları...hakkında bilgi alabilir, karşılaştırır ve bütçenize en uygununu kolayca satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kasko sigortası yaptırarak hem kendinizi hem de aracınızı güvence altına almış...olursunuz. Zorunlu trafik sigortası, karşı tarafı ve...üçüncü kişileri korurken kasko sigortası, sizi korur. Bu sayede bir kaza sonrasında aracınızın hasarını öder ve maddi açıdan...sıkıntı yaşamamanızı sağlar. Kaza sırasında eğer kasko sigortanız yoksa maddi açıdan büyük yükler altına girebilirsiniz....Böyle olumsuzluklarla karşılaşmadan önce kaskonuzu yaptırın, içiniz rahat bir şekilde yola çıkın.

2018 Kasko...Fiyatları

Kasko sigortası satan şirketler arasında karar verebilmek çoğunlukla zordur. Sigortam.net, sigorta şirketlerinin...kasko tekliflerini karşılaştırmalı olarak göstererek en uygun fiyat avantajına ulaşabilmenizi sağlar. Kasko ürünleri arasında...karar verirken fiyatları aynı ekran üzerinde karşılaştırmalı olarak görerek en doğru kararı verebilmenizi mümkün kılar. Artı...olarak 2018 kasko fiyatları için belirli avantajlar elde edebilirsiniz. Daha düşük fiyatlarla kasko poliçesi satın...alabilmek için ''Kasko Fiyatlarını Düşürmeye Yönelik Öneriler''...başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. [widget id="sigortamnet_kasko_widget-2"]

Kasko Sigortası Teminatları

Kasko teminatları günlük hayatınızda trafikte ya da aracınız...park halindeyken sıklıkla karşılaşabileceğiniz teminatları güvence altına alır. Bunların dışında ek teminatlar da alabilmeniz...mümkündür.

Çarpma-Çarpılma

Trafikte seyrederken aracınıza herhangi bir sürücünün çarpması, bilerek aracınıza...zarar verilmesi, sizin yanlışlıkla herhangi bir yere ya da araca arabanızı çarpanız vs. durumlarda zararlarınızı teminat altına...alır.

Yanma

Aracınıza yabancı maddelerin sıçraması ya da kaza sonucu yanma durumunda aracınız güvence altında...olur.

Çalınma-Çalınmaya Teşebbüs

Aracınızın ya da içindeki eşyalarınızın çalınması, ya da çalınmaya teşebbüs...durumunda güvence altında olursunuz. En uygun 2018 kasko fiyatları için Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yapın, sigorta şirketlerini...karşılaştırın. İhtiyacınız olan kasko poliçesine Sigortam.net'in web sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 444 24...00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 2018 kasko fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.