En iyi Fiyat Garantisi ve Fiyat Avantajı Sigortam.nette!

Teklifleri karşılaştırarak en uygun sigorta fiyatını anında bulun, en iyi fiyat garantisi ile satın alın!

Sigortada En İyi Fiyat Garantisi ve Avantajlar

Sigortada en iyi fiyat garantisi ve %50’ye varan fiyat avantajı tabi ki Sigortam.net‘te! Satın almak istediğiniz sigortayı başka bir yerde daha uygun bir fiyata mı buldunuz? Sorun değil, Sigortam.net olarak fiyat farkını size iade ederek en iyi fiyatı aldığınızdan emin olun istiyoruz. Üstelik %50’ye varan fiyat avantajı ile en uygun sigorta fiyatını bulmak çok daha kolay!

Öncelikle Sigortam.net’ten teklif alarak, fiyatları karşılaştırın. %50’ye varan fiyat avantajı ile en uygun sigortayı anında görebilirsiniz. Teklifi aldığınız gün ve o günü takip eden 2 gün içerisinde, aynı sigorta ürününü başka bir yerde daha uygun fiyata bulmanız durumunda ise en iyi fiyat garantisinden yararlanabilirsiniz.

%50’ye Varan Fiyat Avantajından Nasıl Yararlanırsınız?

%50’ye varan fiyat avantajını görebilmek için sadece teklif almanız yeterli. 3 adımda en uygun fiyattan sigortanızı yaptırın! Nasıl mı? 2 dakikada bilgilerinizi girerek teklif alın, en uygun fiyatlı sigortayı görün ve ödemesini yaparak sigortanızı hızlıca satın alın.

Teklif aldığınız ekranda sigorta ürünlerinin fiyatlarını ve teminatlarını karşılaştırarak, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. En avantajlı ve uygun fiyatı tek bir ekranda görüp, uzun araştırmalar yapmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alma adımına geçebilirsiniz.

En iyi Fiyat Garantisinden Yararlanmak için Neler Yapmalısınız?

Başka yerde daha uyguna bulduğunuz aynı sigorta ürününü, belgelemeniz gerekir. Eğer daha uyguna bulduğunuz sigortanın poliçe yada teklif belgesini bize iletirseniz, belgede yer alan fiyattan sigortanızı satın alabilirsiniz. Oldukça kolay!

En iyi Fiyattan Yararlanmak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler ise;

Daha uygun fiyata bulduğunuz sigortanın belgesi, internet ekran dökümü olmamalıdır. Teklif orijinal olmalı ve teklif numarası belge üzerinde yer almalıdır. Aynı zamanda daha uygun olması nedeniyle sunulan teklif, Sigortam.net’ten alınan tekliften eski olmaması gerekir.
İtiraz ettikten sonra 1 gün içerisinde belgeyi iletmeniz gereklidir.
İlettiğiniz poliçe ya da teklif tarihinin, Sigortam.net’ten alınan tekliften eski olmaması gerekir.
Daha uygun fiyatlı poliçe ya da teklifin aslını faks ya da e-posta ile bize gönderebilirsiniz. (Sigortam.net faks numarası: 0 850 219 91 00 E-posta adresi: sigortam@sigortam.net)
Bu konuda daha detaylı bilgi için; tıklayın.

Sizde sigortanızı En İyi Fiyat Garantisi ile almak için hemen teklif alın. Üstelik %50’ye varan fiyat avantajı ile sigortanızı çok daha uyguna satın alın!