444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Uygun Sigorta Ücretleri

18 Eylül 2014

Sigorta sizi ve değer verdiklerinizi beklenmedik risklere karşı güvence altına alır. Hayatta yarın ne olacağını bilinmezken önlem almamak kötü sonuçların yaşanmasına neden olur. Dolayısıyla yasal bir güvencenizin bulunması önemli bir gerekliliktir.

Bazı önlemler alınarak bazen risklerin önüne geçilebilir fakat ani gelişen olaylarda yaşadığınız kayıpların üstesinden gelebilmeniz için sigorta yaptırmanız gerekir. Örneğin aniden yaşanan bir kaza durumunda oluşan hasarlarınızı sigortanız yoksa, cebinizden ödemek zorunda kalırsınız. Dolayısıyla yaşanan olumsuz durumların yol açtığı maddi kayıplarınız sigorta kapsamında yer alır ve siz cebinizden para ya ödemez ya da çok az miktar ödersiniz. Ödeyeceğiniz oran poliçenizi alırken anlaştığınız limit ve teminatlara göre değişmektedir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Sigorta için ayıracağınız küçük birikimler, büyük risklerle karşılaştığınızda kurtarıcınız olur ve manevi olarak da yıpranmanızı önler. Tabii ki sizin için en uygun sigortaya en iyi fiyatlarla ulaşmak istersiniz. Bu noktada Sigortam.net her zaman yanınızdadır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ ALIN

Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net, tek bir form aracılığıyla sizin için en uygun sigorta ücretlerine ulaşmanızı sağlar. Böylece hem maddi hem de manevi olarak kayıplar yaşamadan, en iyi güvenceyi Sigortam.net ile bulmuş olursunuz. Sigortam.net sigortada “en iyi fiyat garantisi” sunarak bu hizmetini kanıtlamaktadır. Aynı şartlarda başka bir poliçe bulanlara aradaki fiyat farkını da iade etmektedir. Siz de Sigortam.net’e bakmadan sigorta almayın. Aşağıdaki kolay adımları uygulayın, aradığınız sigortaya zaman kaybetmeden sahip olun.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

Sigortam.net’ten En Uygun Sigorta Ücretlerine Ulaşmak için:
 

 • Sigorta sorgulama yapın, karşınıza çıkan tek bir formu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurun. Sigorta sorgulama yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenmek için "Sigorta Sorgulama Yaparken Dikkat!" yazımızı inceleyebilirsiniz
   
 • Bilgilerinize en uygun kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası teklifleri listelensin.
   
 • Teklifler arasında fiyat, limit ve teminat karşılaştırması yapın, sizin için en doğru sigortayı seçmeniz kolaylaşsın.
   
 • Poliçenizi ister peşin ister taksitle satın alın.
   
 • Kaskoda %45 fiyat avantajına sahip olun.
   
 • Poliçeniz adresinize ücretsiz kargo ile teslim edilsin.
   
 • Hasar durumunda 7/24 yardım alın.

Sigortam.net’in avantajlardan faydalanmak ve sigortanızı yaptırarak maddi, manevi rahat etmek için hemen online teklif alın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, sigortanızı 7/24 telefonda yaptırın.

  


Okumaya Devam Edin

Sigorta Türleri Nelerdir?

10 Eylül 2014 Çarşamba

Sigorta türlerinin neler olduğunu görmek ve Sigortam.net'ten sigorta sorgulama yaparak en uygun sigorta tekliflerine 3 dakikada ulaşmanız mümkün.

En Uygun Sigorta Poliçesi için 5 Altın Kural

10 Eylül 2014 Çarşamba

En uygun sigorta poliçesine Sigortam.net'ten sigorta sorgulama yaparak ulaşın, en uygun sigorta fiyatlarını sadece 3 dakikada satın alın.

En Kolay Sigorta Sorgulama

10 Eylül 2014 Çarşamba

En kolay sigorta sorgulama işlemini Sigortam.net'te gerçekleştirin. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sigortaya kolayca ulaşmanın keyfini yaşayın.