Ergo Sigorta Sağlık Sigortasi Tanıtım Filmi | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ergo Sigorta Sağlık Sigortası Tanıtım Reklam Filmi

Ergo Sigorta 2013 Sağlık Reklamı

Farkında mısınız? Kalbiniz onu ergolatmanızı istiyor. Siz de en değerli şeylerinizi ergolatın. Çünkü ‘Sigortalatmak Başka Ergolatmak Başka’ Ergo Sigorta.

Ergo Sigorta Aralık 2013 Sağlık Reklam Videosu

Ergo Sigorta sağlık sigortası videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ergo Sigorta Sağlık Sigortası

Ergo sigorta sağlık sigortası ile hayatınızı güvence altına alın. Sigortam.net üzerinden Ergo Sigorta’nın sağlık sigortası tekliflerini alabilir, bütçenize en uygun sağlık sigortasına ulaşabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Ergo Sigorta tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz. 
 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı Nedir?

 
SGK tarafından kapsama alınan durumlar için geçerlidir.
Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından kısmen karşılanan tedavi masraflarının artan kısmı sağlık sigortası genel şartları ve poliçe özel şartları dahilinde bu poliçe ile teminat kapsamına alınır.
– Sağlık hizmetlerinden yararlananların sağlık kurumlarında başvuruda bulundukları ilk kayıt sırasında ödemekle yükümlü oldukları katılım payları bu poliçe kapsamında değildir.
 

Ergo Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

İngiltere’de Otomobil Sigortası Satışlarının %63’ü Online Yapılıyor

Nisan 2011 bülteni, Bunları biliyor musunuz-Accenture adlı araştırma şirketinin ulaştığı sonuçlara göre internet, İngiltere’de sigorta satış kanalları arasında tek tercih olmaya doğru gidiyor.

Devamını Oku

Mapfre Sigorta’dan Kasko Sigortası Teklifi Alın!

Mapfre Sigorta fiyatlarını Sigortam.net'ten karşılaştırın, en uygun poliçeyi hemen satın alın!  Mapfre Sigorta’dan Kasko Sigortası Teklifi Alın! Kasko Sigortası teklif formunu kolayca doldurun. Sigortam.net ile anlaşmalı olan tüm sigorta şirketlerinin tekliflerini inceleyin.  Size özel hazırlanan kasko tekliflerine 3 dakikada ulaşın. Seçtiğiniz kasko teklifleri arasında karşılaştırma yapın.  Bütçnize ve ihtiyacınıza en uygun Mapfre Sigorta kasko sigortası paketinizi belirleyin. Araç kasko sigortanızı ister online ister 444 24 00’ı arayarak satın alın.  Mapfre Sigorta hakkında detaylı bilgi almak için Mapfre Sigorta sayfamızı ziyaret edin.  […]

Devamını Oku

Skoda Octavia Kasko Sigortası

Skoda Octavia kasko sigortası için Sigortam.net'ten hemen teklif alın, en uygun fiyatlarla Skoda model aracınız için kasko sigortasına sahip olun.

Devamını Oku