444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ergo Sigorta Sağlık Sigortası Tanıtım Reklam Filmi

Ergo Sigorta 2013 Sağlık Reklamı

Farkında mısınız? Kalbiniz onu ergolatmanızı istiyor. Siz de en değerli şeylerinizi ergolatın. Çünkü ‘Sigortalatmak Başka Ergolatmak Başka’ Ergo Sigorta.

Ergo Sigorta Aralık 2013 Sağlık Reklam Videosu

Ergo Sigorta sağlık sigortası videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ergo Sigorta Sağlık Sigortası

Ergo sigorta sağlık sigortası ile hayatınızı güvence altına alın. Sigortam.net üzerinden Ergo Sigorta’nın sağlık sigortası tekliflerini alabilir, bütçenize en uygun sağlık sigortasına ulaşabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Ergo Sigorta tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz. 
 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı Nedir?

 
SGK tarafından kapsama alınan durumlar için geçerlidir.
Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından kısmen karşılanan tedavi masraflarının artan kısmı sağlık sigortası genel şartları ve poliçe özel şartları dahilinde bu poliçe ile teminat kapsamına alınır.
– Sağlık hizmetlerinden yararlananların sağlık kurumlarında başvuruda bulundukları ilk kayıt sırasında ödemekle yükümlü oldukları katılım payları bu poliçe kapsamında değildir.
 

Ergo Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Opel Astra Trafik Sigortası

Opel Astra model aracınız için Sigortam.net’ten kolayca trafik sigortası sorgulaması yapın, en iyi şirketlerden en uygun Opel Astra trafik sigortasını satın alın.

Devamını Oku

Plakaya Göre Kasko Fiyatları

Plakanıza Göre Araç Kaskosu için En Uygun Fiyatlar Sigortam.net'te!         Kasko fiyatları illere göre değişiklik gösterir. Yaşadığınız yerdeki araç sayısı ve kaza sıklığı araç kasko fiyatını etkiler. Plakaya göre araç kasko için en uygun fiyatlar Sigortam.net’te! Sigortam.net’ten araç kasko hesaplama yapın, tek bir formla tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin tekliflerini görün, teminatları karşılaştırın. Plakadan kasko sorgulama ile aracınız için en iyi şirketlerin teklifine sadece 3 dk'da ulaşın. Türkiye’de; 2013 Mart itibarıyle 17 milyonun üzerinde araç bulunuyor, bunların 8 milyon […]

Devamını Oku

Volkswagen Golf Kasko Sigortası

Volkswagen Golf'ünüz için en uygun kasko sigortası Sigortam.net'te. Volkswagen Golf kasko sigorta sorgulama yaparak size en uygun kasko sigortasını seçin.

Devamını Oku