444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ergo Sigorta Sağlık Sigortası Tanıtım Reklam Filmi

Ergo Sigorta 2013 Sağlık Reklamı

Farkında mısınız? Kalbiniz onu ergolatmanızı istiyor. Siz de en değerli şeylerinizi ergolatın. Çünkü ‘Sigortalatmak Başka Ergolatmak Başka’ Ergo Sigorta.

Ergo Sigorta Aralık 2013 Sağlık Reklam Videosu

Ergo Sigorta sağlık sigortası videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ergo Sigorta Sağlık Sigortası

Ergo sigorta sağlık sigortası ile hayatınızı güvence altına alın. Sigortam.net üzerinden Ergo Sigorta’nın sağlık sigortası tekliflerini alabilir, bütçenize en uygun sağlık sigortasına ulaşabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Ergo Sigorta tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz. 
 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı Nedir?

 
SGK tarafından kapsama alınan durumlar için geçerlidir.
Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından kısmen karşılanan tedavi masraflarının artan kısmı sağlık sigortası genel şartları ve poliçe özel şartları dahilinde bu poliçe ile teminat kapsamına alınır.
– Sağlık hizmetlerinden yararlananların sağlık kurumlarında başvuruda bulundukları ilk kayıt sırasında ödemekle yükümlü oldukları katılım payları bu poliçe kapsamında değildir.
 

Ergo Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Açık Havada Mangalı Kim Sevmez ki?

Nisan 2011 bülteni, Havanın güzel olduğu günlerde ister aile içinde, ister arkadaşlar arasında “ne yapalım?” sorusunu mutlaka en az bir kişi “mangal yapalım” diye yanıtlar.

Devamını Oku

Axa Sigorta dan İhtiyacınıza En Uygun Kasko Teklifini Alın!

Axa Sigorta fiyatlarını Sigortam.net'ten karşılaştırın, en uygun poliçeyi hemen satın alın!  Axa Sigorta’dan İhtiyacınıza En Uygun Kasko Teklifini Alın!   Kasko sigortası teklif formunu doldurun. Sigortam.net ile anlaşmalı tüm şirketlerin tekliflerini görün.  Size özel kasko sigortası tekliflerini karşılaştırın.  Bütçe ve ihtiyacınıza en uygun paketi belirleyin. Online ya da 444 24 00’ı arayarak poliçesinizi satın alın.  Axa Sigorta hakkında bilgi almak için Axa Sigorta sayfamızı ziyaret edin.  Araç kasko sigortası fiyatları kişisel özellikleriniz, aracınızın hasar geçmişi, aksesuarları gibi detaylara göre farklılık gösterir.  İhtiyaçlarınıza […]

Devamını Oku