Ergo Sigorta Tanıtım Reklam Filmi | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ergo Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Ergo Sigorta Hakkında

1926 yılında kurulan ve Swiss RE'nin iştiraki olan La Suisse Türkiye Umumi Mümessilliği 1981 yılında Avrupa Sigorta Aracılığı A.Ş. olarak faaliyetlerini sürdürmeye başladı.1926 yılında kurulan ve Swiss RE'nin iştiraki olan La Suisse Türkiye Umumi Mümessilliği 1981 yılında Avrupa Sigorta Aracılığı A.Ş. olarak faaliyetlerini sürdürmeye başladı. 1988 yılında sigortacılık faaliyetlerini düzenleyen yasanın değişmesi sonucunda Avrupa Holding ve Swiss Re tarafından İsviçre Sigorta A.Ş. olarak yeniden kuruldu. La Suisse Umum Sigorta A.Ş. portföyü İsviçre Sigorta'ya devredildi. 1995 yılında Sağlık ve Hayat branşlarında hizmet vermek üzere İsviçre Hayat A.Ş. adını aldı ve Swiss Re ile ortaklık 2006 yılına kadar sürdü. Avrupa Holding 2006 yılında Münich RE'nin çoğunluk hissesine sahip olduğu ERGO International AG ile ortaklık anlaşması imzaladı ve grubun sigorta şirketlerindeki hisselerinin %75'ini devraldı ve yeni oluşum ERGOİSVİÇRE adını aldı. 2008 yılında kalan %25'lik hisse ERGO Insurance Group'a devroldu ve şirket ERGO International AG bünyesine geçti. Nisan 2010'da gerçekleştirilen marka değişim kampanyası ile ERGOİSVİÇRE markası ERGO adını aldı. ERGO Insurance Group'un uluslararası alandaki ilk 3 şirketinden biri olarak konumlandırılan ERGO Türkiye tüm ülkeler arasında ERGO Insurance Group'un gelecek yıllardaki büyümesine en büyük katkıyı yapması beklenen ülke olarak öne çıkmaktadır. ERGO Türkiye bugün 500'den fazla çalışanı, 1500'ün üzerindeki acentesi ve broker'larıyla Türkiye'nin dört bir yanında sigorta, emeklilik ve hayat alanında bireysel ve kurumsal ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Ergo Sigorta 2012 Reklam Videosu

Ergo Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Biz hayatınıza bakınca arabalar, ofisler, evler görmeyiz. Onlara bakınca siz ne görüyorsanız onu görürüz. İşte bu yüzden ‘Sigortalatmak Başka Ergolatmak Başka’ Ergo Sigorta.

Ergo Sigorta reklam videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Ergo Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

2014 Model Audi Kasko Sigortası

2014 Model Audi Kasko Sigortasına Sigortam.net’ten en uygun fiyatlarla ulaşmaya ne dersiniz

Devamını Oku

AIG Sigorta Sigorta Sorgulama

Online sigortacılık sektörünü kuran ve sektöre 12. yılında da öncülük eden Sigortam.net’ten kasko, zorunlu trafik sigortası, özel sağlık sigortası, konut sigortası, yıllık hayat sigortası, seyahat sigortası, DASK ve Bireysel Emeklilik Sistemi branşlarında hizmet alabilirsiniz. 1976 yılından beri Türk sigorta sektöründe yerini alan AIG Sigorta şirketinin ürünleri hakkında bilgi ve teklif almak için www.sigortam.net adresinden sigorta sorgulama yaparak veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden Sigortam.net’e 7/24 ulaşın.

Devamını Oku

Yeni Nesil Sigortacılıkla Tanıştınız mı?

Sigortalarınızı Sigortam.net'ten yaptırın, her yıl ilk defa sigorta yaptıranlara göre %20'lere varan avantajlı fiyatlardan yararlanın.

Devamını Oku