Sigortam.net’ten Alabileceğiniz Ergo Sigorta Sağlık Sigortası Ürünleri

Ergo Sigorta İsviçre kökenli bir sigorta şirketidir. 1981 yılından beri Türkiye’de sigortacılık faaliyetlerine devam etmekte, Ergo Grubunun güçlü finansal yapısı ve köklü sigortacılık geçmişi ile hizmet vermektedir. Türkiye’de, önce Avrupa Sigorta, daha sonra İsviçre Sigorta olarak yıllarca çalışmalarına devam eden şirket 2010 yılından beri Ergo ismiyle sigorta sektörüne başarılı ürünler kazandırmaktadır.
Ergo Insurance Group’un uluslararası alandaki ilk 3 şirketinden biri olarak konumlandırılan Ergo Türkiye tüm ülkeler arasında Ergo Insurance Group’un gelecek yıllardaki büyümesine en büyük katkıyı yapması beklenen ülke olarak öne çıkmaktadır.
Ergo Sigorta sağlık, yangın, oto kaza, oto dışı kaza, mühendislik, nakliyat ve tarım sigortaları alanlarında hizmet vermektedir.

Ergo Sigorta Özel Sağlık Sigortası

Sigortam.net’ten sağlık sigortası alırken tercih edebilebilecek sigorta şirketlerinden birisi olan Ergo Sigorta, sağlık açısından sigortalılarının rahat etmesi ve kaliteli hizmet alması için çok farklı kapsamlarda sağlık poliçesi düzenlemektedir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL
Ergo Sigorta’da ömür boyu yenileme garantisi mevcuttur. 24 ay kesintisiz olarak sağlık poliçesinin devam etmesi halinde yapılan risk değerlendirmesinin ardından Ömür Boyu Yenileme Garantisi alınabilir.
Ayrıca annenin tek başına veya baba ile ayrı planlarda sigortalı oldukları durumlarda, istenen şartlara uyuyor olması durumunda, “Ergo Bebek” dışında da bebekler ömür boyu yenileme garantisi hakkı kazanabilirler.
Ömür Boyu Yenileme Garantisi alan sigortalılar, sağlık sigortalarının prim ödemelerine kesintisiz devam ettikleri sürece, bir daha risk değerlendirmesi yapılmasına gerek kalmadan, poliçelerini yeniletirler.
Ergo tarafından sunulan özel sağlık sigortası paketlerinin bazı avantajları şunlardır:
– Öğretim üyelerine özel sağlık avantajları sunulmaktadır.
– Ayakta tedavi katkı payı klozu ile, anlaşmalı kurumlarda ayakta tedavi masraflarınız karşılanmaktadır.
– Yurt dışına çıkan sigortalılar için, yurt dışı tedavisi ek teminatı ile herhangi bir ülkede yapılan tedavi masrafları %80 oranında güvence altına
alınmaktadır.
– Hem ayakta tedavi hem de yatarak tedavi kapsamlarına ek olarak, tehlikeli bazı hastalıklar için de (miyokard infarktüsü, hastalık sonucu inme, kanser, koroner damar hastalığı sonucu yapılan açık kalp ameliyatı, v.s gibi) sağlık hizmetlerinden faydalanılabilir.
– Ergo Sigorta’da hizmet kapsamına ve bütçeye göre değişen içerik ve ödeme seçenekleri ile farklı sayıda sağlık sigortası ürününden biri tercih edilebilir.

Sigortam.net’ten Poliçe Almanın Avantajları

Sigortam.net’ten özel sağlık sigortası alırken, kendi alanında uzman bir ekiple çalıştığınız için, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun, size özel bir sigorta poliçesine sahip olursunuz.
Sigortma.net müşterilerine, konusunda uzman sigorta danışmanları ile hizmet vermektedir. Böylece poliçe sahibi olurken;
– Poliçeniz, hangi branşta olursa olsun, ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış olacak,
– Poliçenizin içeriği konusunda bilgilendirilmiş olacaksınız,
– Aklınıza takılan soruların cevabını alabileceksiniz,
– Uygun ödeme koşulları ile poliçenizi alabileceksiniz.
Poliçeniz e-posta ile gönderilecektir.

Sigortam.net’ten Alabileceğiniz Diğer Sigorta Şirketlerine Ait Sigorta Ürünleri

Kendiniz ve sevdiklerinizin sağlığı için özel sağlık sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin. En uygun sigorta poliçesini almak için 444 24 00 numaralı telefondan 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL