Eros Pırlanta'dan 100 TL Hediye Çeki Kampanyası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net'ten Poliçe Satin Alanlar, Eros Pirlanta'dan 100 TL Hediye Çeki Kazaniyor!

 

Poliçenizi hemen alin, Erospirlanta.com'dan 100 TL hediye çeki kazanin! 

30 Ocak 2014 tarihinden itibaren, Sigortam.net’ten kasko, zorunlu trafik, özel saglik sigortasi veya konut sigortasi branslarinin herhangi birinden poliçe satin alan herkese Erospirlanta.com’da bütün alisverislerde geçerli 100 TL degerinde hediye çeki hediye. Son gün 31 Mart!


Hediye çekleri 10.000 adet ile sinirli!

Üstelik 14 Subat Sevgililer Günü'ne kadar her gün, Sigortam.net’ten kasko, zorunlu trafik veya özel saglik sigortasi poliçesini alan 100. kisiye Erospirlanta.com’dan 400 TL degerinde pirlanta tasli kolye hediye.

Hemen poliçenizi alin, Eros Pirlanta’dan 100 TL degerindeki hediye çeki adresinize gelsin!

Hemen tiklayin, kampanyadan yararlanin!

 

Sevgililer Günü Kampanyasi kapsaminda Eros Pirlanta’dan hediye kolye kazanan Sigortam.net’liler belli oldu!

 

Sigortam.net’ten poliçe alarak hediye kazanan Taner Ç.., Hakan Ç., Özcan S., Zuhal A., Meryem Y., Ayse Ö., Hüseyin S., Fahri Bahadir G., Selçuk O., Ayse Duygu K., Kemal G. ve Neslihan Güler U. adli müsterilerimizi tebrik eder, hediyelerini iyi günlerde kullanmalarini dileriz.

Hemen tiklayin, indirim firsatini kaçirmayin!

Indirimi Kullanmak Için:


Poliçenizle birlikte adresinize gelecek indirim kodunu www.erospirlanta.com sitesinde alisveris yaparken, sepet sayfasinda ilgili alana yazin ve kullan butonuna basiniz. Sonrasinda indiriminizin sepet sayfasinda tutara yansidigini göreceksiniz.

www.erospirlanta.com 81 ile sigortali hiz ve ücretsiz gönderim yapar. Ürünler elinize ulasana kadar www.erospirlanta.com sigortasi altindadir.

Kampanya Kurallari:

 

1. Sigortam.net kazanilan hediye çeklerini sadece poliçe ile birlikte adrese posta yoluyla gönderecektir.

2. Sigortam.net’ten kazanilan hediye çeki sadece www.erospirlanta.com internet sitesinde alisveris alt tutari olmaksizin geçerlidir.

3. Hediye çeki tutarina KDV dahildir. 

4. Sigortam.net Hediye Çeki, Eros Pirlanta’nin farkli kampanyalari ile birlestirilemez.  

5. Eros Pirlanta sitesinde kullanilacak olan Sigortam.net Hediye Çeki tutari, ürünün indirimsiz fiyatindan düsüldükten sonra geçerli ödeme seçenekli uygulanir.  

6. Hediye çekleri nakit veya benzeri ödeme araçlarina dönüstürülemez.

7. Hediye çekinin bedeli, alinan ürün bedelinden fazla ise para iadesi yapilmaz kalan bakiye için hediye çeki verilmez.

8. Hediye çekinin 3. kisiler tarafindan kullanilmasi durumda Sigortam.net ve/veya Eros Pirlanta’nin hiçbir sorumlulugu yoktur. 

9. Hediye çekleri 10.000 adet ile sinirlidir. Çek sayisi bittiginde kampanya da sona ermis olacaktir.

10. Hediye çekleri 30 Nisan 2014 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanilmamasi durumunda hediye çeki geçersiz sayilacaktir. 

11. Eros Pirlanta’nin hediyesi olan pirlanta tasli kolyeler 14 Subat tarihine kadar, hergün 100. poliçeyi almis 1 kisiye gönderilecek olup toplam 20 adetle sinirlidir. 

12. Hediye kolyeleri kazanan kisiler, 14 Subat'tan sonra Sigortam.net internet sitesinde yayinlanacak ve hediye kolyeler, Eros Pirlanta tarafindan kazanan kisilerin adreslerine ücretsiz olarak gönderilecektir.

13. Ayrica 100 TL indirim çeki kazanan 100., 200., 300., 400., 500., 600., 700., 800., 900. Ve 1.000. müsterilerimize 420 TL degerinde Eros Pirlanta kolye hediye edilecektir.

14. Kolye kazanan kisilerin isim ve adres bilgileri Sigortam.net tarafindan Erospirlanta.com’a bildirilecek ve hediyeler, Erospirlanta.com tarafindan kargo ile adreslerine teslim edilecektir.

15. Kampanya 30 Ocak – 31 Mart 2014 tarihleri tarihleri arasinda geçerlidir.

36.801 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X