Eros Pırlanta'dan 100 TL Hediye Çeki Kampanyası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net'ten Poliçe Satın Alanlar, Eros Pırlanta'dan 100 TL Hediye Çeki Kazanıyor!

 

Poliçenizi hemen alın, Erospirlanta.com'dan 100 TL hediye çeki kazanın! 

30 Ocak 2014 tarihinden itibaren, Sigortam.net’ten kasko, zorunlu trafik, özel sağlık sigortası veya konut sigortası branşlarının herhangi birinden poliçe satın alan herkese Erospirlanta.com’da bütün alışverişlerde geçerli 100 TL değerinde hediye çeki hediye. Son gün 31 Mart!

Hediye çekleri 10.000 adet ile sınırlı!

Üstelik 14 Şubat Sevgililer Günü'ne kadar her gün, Sigortam.net’ten kasko, zorunlu trafik veya özel sağlık sigortası poliçesini alan 100. kişiye Erospirlanta.com’dan 400 TL değerinde pırlanta taşlı kolye hediye.

Hemen poliçenizi alın, Eros Pırlanta’dan 100 TL değerindeki hediye çeki adresinize gelsin!

Hemen tıklayın, kampanyadan yararlanın!

 

Sevgililer Günü Kampanyası kapsamında Eros Pırlanta’dan hediye kolye kazanan Sigortam.net’liler belli oldu!

 

Sigortam.net’ten poliçe alarak hediye kazanan Taner Ç.., Hakan Ç., Özcan S., Zuhal A., Meryem Y., Ayşe Ö., Hüseyin S., Fahri Bahadır G., Selçuk O., Ayşe Duygu K., Kemal G. ve Neslihan Güler U. adlı müşterilerimizi tebrik eder, hediyelerini iyi günlerde kullanmalarını dileriz.

Hemen tıklayın, indirim fırsatını kaçırmayın!

İndirimi Kullanmak İçin:

Poliçenizle birlikte adresinize gelecek indirim kodunu www.erospirlanta.com sitesinde alışveriş yaparken, sepet sayfasında ilgili alana yazın ve kullan butonuna basınız. Sonrasında indiriminizin sepet sayfasında tutara yansıdığını göreceksiniz.

www.erospirlanta.com 81 ile sigortalı hız ve ücretsiz gönderim yapar. Ürünler elinize ulaşana kadar www.erospirlanta.com sigortası altındadır.

Kampanya Kuralları:

 

1. Sigortam.net kazanılan hediye çeklerini sadece poliçe ile birlikte adrese posta yoluyla gönderecektir.

2. Sigortam.net’ten kazanılan hediye çeki sadece www.erospirlanta.com internet sitesinde alışveriş alt tutarı olmaksızın geçerlidir.

3. Hediye çeki tutarına KDV dahildir. 

4. Sigortam.net Hediye Çeki, Eros Pırlanta’nın farklı kampanyaları ile birleştirilemez.  

5. Eros Pırlanta sitesinde kullanılacak olan Sigortam.net Hediye Çeki tutarı, ürünün indirimsiz fiyatından düşüldükten sonra geçerli ödeme seçenekli uygulanır.  

6. Hediye çekleri nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.

7. Hediye çekinin bedeli, alınan ürün bedelinden fazla ise para iadesi yapılmaz kalan bakiye için hediye çeki verilmez.

8. Hediye çekinin 3. kişiler tarafından kullanılması durumda Sigortam.net ve/veya Eros Pırlanta’nın hiçbir sorumluluğu yoktur. 

9. Hediye çekleri 10.000 adet ile sınırlıdır. Çek sayısı bittiğinde kampanya da sona ermiş olacaktır.

10. Hediye çekleri 30 Nisan 2014 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmaması durumunda hediye çeki geçersiz sayılacaktır. 

11. Eros Pırlanta’nın hediyesi olan pırlanta taşlı kolyeler 14 Şubat tarihine kadar, hergün 100. poliçeyi almış 1 kişiye gönderilecek olup toplam 20 adetle sınırlıdır. 

12. Hediye kolyeleri kazanan kişiler, 14 Şubat'tan sonra Sigortam.net internet sitesinde yayınlanacak ve hediye kolyeler, Eros Pırlanta tarafından kazanan kişilerin adreslerine ücretsiz olarak gönderilecektir.

13. Ayrıca 100 TL indirim çeki kazanan 100., 200., 300., 400., 500., 600., 700., 800., 900. Ve 1.000. müşterilerimize 420 TL değerinde Eros Pırlanta kolye hediye edilecektir.

14. Kolye kazanan kişilerin isim ve adres bilgileri Sigortam.net tarafından Erospirlanta.com’a bildirilecek ve hediyeler, Erospirlanta.com tarafından kargo ile adreslerine teslim edilecektir.

15. Kampanya 30 Ocak – 31 Mart 2014 tarihleri tarihleri arasında geçerlidir.

50.037 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X