Sigortam.net’ten Kazandıran Yenilik: Extra Para!

Sigortam.net yepyeni bir uygulama ile müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Artık telefonda satın aldığınız kasko, trafik ve sağlık sigortası poliçeleri, size Extra Para kazandırıyor.

Biriken Extra Para’larınızı sonraki poliçe alımlarınızda kullanın, harcadıkça kazanın.

Extra Para Nedir?

Extra Para; kasko, trafik ve sağlık sigortalarında geçerli olan ve harcadıkça kazandıran bir indirim uygulamasıdır. Telefonda satın alacağınız sigorta poliçesi, sigorta branşına, sigorta şirketine ve poliçe tutarına göre değişen oranlarda size Extra Para (TL) kazandırır. Bu Extra Para’lar sonraki poliçe alımlarında indirim olarak kullanılır.

Extra Para Nasıl Kullanılır?

Örneğin aracınız için trafik sigortası satın aldınız ve trafik poliçenize 1.250 TL ödediniz. Bu işlem sonucunda poliçe tutarınızın %4’ü olan 50 TL Extra Para kazandığınızı düşünelim. Sigortam.net müşteri hesabınızda biriken Extra Para’nızı, sonraki poliçe alımlarınızda indirim olarak kullanabilirsiniz. Yani trafik sigortasından sonra kasko ya da sağlık sigortası yaptırırken poliçe tutarı üzerinden 50 TL iade alırsınız”

Kazanacağınız Extra Para’ların tutarı sigorta şirketlerine, sigorta branşına ve poliçe tutarınıza göre değişkenlik gösterir. Bu sebeple poliçe başına ne kadar Extra Para kazanağınızı sigorta danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Extra Para Uygulamasının Şartları Nelerdir?

Extra Para’nızı kullanabileceğiniz geçerlilik süresi, paranın Sigortam.net müşteri hesabınıza tanımlanmasından itibaren 12 aydır. Bu süre içerisinde ihtiyacınız olan diğer sigortalarınızı da satın alarak indirim avantajından yararlanabilirsiniz.

Bu uygulama sadece telefon satışlarında geçerlidir. Sigortam.net Destek Hattımızı (444 24 00) arayarak poliçenizi satın alın, Extra Para kazanmaya başlayın.

Extra Para’nın Avantajları Nelerdir?

Bu indirim uygulamasının en büyük avantajı, harcadıkça kazanmanızdır. Bir örnekle açıklamak gerekirse; 2.200 TL’ye sağlık sigortası satın aldığınız zaman 90 TL Extra Para kazandığınızı düşünelim. 90 TL Extra Para’nızı da kasko sigortası alırken indirim olarak kullandınız. Kasko poliçe bedelinizden 90 TL’yi iade aldıktan sonra kalan poliçe tutarı da size yeniden Extra Para kazandırır. Bu sayede harcarken kazanmaya devam edersiniz. Sonraki poliçeleriniz için indiriminiz hep hazır olur.

Extra Para, sadece tek sefer kullanabileceğiniz bir indirim uygulaması yerine, her poliçe alımınızda birikerek artan ve aynı zamanda harcayabileceğiniz bir sigorta indirim uygulamasını ifade eder.

Benzer İçerikler

Fiat Kasko Sigorta Sorgulama
Fiat’ınız için en uygun kasko sigortası...Sigortam.net’te. Fiat kasko sigorta sorgulama yaparak size en uygun kasko sigortasını...seçin.
Peugeot 207 Kasko Sigortası

En Ucuz Peugeot 207 Kasko Fiyatları! En uygun Peugeot 207 kasko sigortası Sigortam.net’te      ... 

  • En iyi sigorta şirketlerinden Peugeot 207 sigortası teklifi alın. 
  • Peugeot 207 kasko fiyatlarını karşılaştırın. 
  • %45’e varan fiyat avantajlarını...yakalayın!
  • Bütçenize en uygun Peugeot 207 sigortasını satın alın. 

 

Peugeot...207 Kasko Sigortası 

Peugeot 207 model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net...uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko...hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.  

 

Peugeot 207...Hakkında

Peugeot 207, Peugeot'nun 2006 ilkbaharından itibaren 207 ismiyle halen satışa sunulmakta olan hatchback modelidir....Ağustos 2006'da Türkiye'ye ithal edilmiştir. 207'de basıncı çarpışmanın şiddetine göre ayarlanan...sürücü ve yolcu ön hava yastıkları bulunuyor; ayrıca, önde sürücü ve yolcunun göğüs,...karın ve kalça bölümünü koruyan ön yan hava yastıkları ve ayrıca yan koltuklarda oturan yolcuların...kafalarını koruyan yan perde hava yastıkları bulunmaktadır.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın! İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL