Sigortam.net’ten Kazandıran Yenilik: Extra Para!

Sigortam.net yepyeni bir uygulama ile müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Artık telefonda satın aldığınız kasko, trafik ve sağlık sigortası poliçeleri, size Extra Para kazandırıyor.

Biriken Extra Para’larınızı sonraki poliçe alımlarınızda kullanın, harcadıkça kazanın.

Extra Para Nedir?

Extra Para; kasko, trafik ve sağlık sigortalarında geçerli olan ve harcadıkça kazandıran bir indirim uygulamasıdır. Telefonda satın alacağınız sigorta poliçesi, sigorta branşına, sigorta şirketine ve poliçe tutarına göre değişen oranlarda size Extra Para (TL) kazandırır. Bu Extra Para’lar sonraki poliçe alımlarında indirim olarak kullanılır.

Extra Para Nasıl Kullanılır?

Örneğin aracınız için trafik sigortası satın aldınız ve trafik poliçenize 1.250 TL ödediniz. Bu işlem sonucunda poliçe tutarınızın %4’ü olan 50 TL Extra Para kazandığınızı düşünelim. Sigortam.net müşteri hesabınızda biriken Extra Para’nızı, sonraki poliçe alımlarınızda indirim olarak kullanabilirsiniz. Yani trafik sigortasından sonra kasko ya da sağlık sigortası yaptırırken poliçe tutarı üzerinden 50 TL iade alırsınız”

Kazanacağınız Extra Para’ların tutarı sigorta şirketlerine, sigorta branşına ve poliçe tutarınıza göre değişkenlik gösterir. Bu sebeple poliçe başına ne kadar Extra Para kazanağınızı sigorta danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Extra Para Uygulamasının Şartları Nelerdir?

Extra Para’nızı kullanabileceğiniz geçerlilik süresi, paranın Sigortam.net müşteri hesabınıza tanımlanmasından itibaren 12 aydır. Bu süre içerisinde ihtiyacınız olan diğer sigortalarınızı da satın alarak indirim avantajından yararlanabilirsiniz. Extra Para’nın indirim olarak kullanımlarında sigorta şirketlerine, sigorta branşı ve alınacak poliçe tutarına göre zaman zaman kısıtlamalar uygulanabilir.

Bu uygulama sadece telefon satışlarında geçerlidir. Sigortam.net Destek Hattımızı (444 24 00) arayarak poliçenizi satın alın, Extra Para kazanmaya başlayın.

Extra Para’nın Avantajları Nelerdir?

Bu indirim uygulamasının en büyük avantajı, harcadıkça kazanmanızdır. Bir örnekle açıklamak gerekirse; 2.200 TL’ye sağlık sigortası satın aldığınız zaman 90 TL Extra Para kazandığınızı düşünelim. 90 TL Extra Para’nızı da kasko sigortası alırken indirim olarak kullandınız. Kasko poliçe bedelinizden 90 TL’yi iade aldıktan sonra kalan poliçe tutarı da size yeniden Extra Para kazandırır. Bu sayede harcarken kazanmaya devam edersiniz. Sonraki poliçeleriniz için indiriminiz hep hazır olur.

Extra Para, sadece tek sefer kullanabileceğiniz bir indirim uygulaması yerine, her poliçe alımınızda birikerek artan ve aynı zamanda harcayabileceğiniz bir sigorta indirim uygulamasını ifade eder.

Benzer İçerikler

Mapfre Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sigortam.net’te

Mapfre Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sağlık harcamalarınızda tasarruf sağlamak, dilediğiniz sağlık...kuruluşunda en iyi sağlık hizmetini almak ister misiniz?
Mapfre Sigorta’nın...SGK’lılara avantaj sağlayan “Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ile hem sağlınızı hem de bütçenizi...teminat altına alın, anlaşmalı sağlık kuruluşlarının hizmetlerinden fark ödemeden faydalanın. SGK’lılar Sigortam.net’in...Tamamlayıcı Sağlık Sigortasıyla Fark Ödemiyor!

Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sigortası için;

  • Tamamlayıcı sağlık sigortası başvuru...formunu doğru ve eksiksiz doldurun,
  • Sağlık sigortası uzmanlarımız sizi arayarak poliçe işlemlerinizi...gerçekleştirsin,
  • Mapfre Fark Yok Sağlık Sigortası ile tüm tedavi giderleriniz fark ödemeden...karşılansın.
  • En değerlileriniz eşiniz ve çocuklarınız da tamamlayıcı sağlık sigortası güvencesine...alınsın,
  • Poliçeniz online olarak hemen size ulaştırılsın,
  • Sigortalarınıza dair tüm soru işaretleri için...Sigortam.net’in 7/24 hizmet veren 444 24 00 Sigorta Destek Hattı'nı arayın.
Unutmayın, Sigortam.net...hasarda veya sağlıkta sigortanıza ihtiyaç duyduğunuz her anınızda yanınızda! Mapfre Genel Sigorta’nın SGK’lılara özel...tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili detaylı bilgi için: Mapfre Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası...sayfamızı ziyaret edin.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL