Neden Farklı Sigorta Teklifleri Almalı? | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Neden Farklı Sigorta Teklifleri Almalı?

Sigorta hayattaki maddi güvencenizdir. Yarın ne olacağını bilemediğiniz gibi aldığınız önlemler bir yerde riski önlemeyebilir. Dolayısıyla risk sonucu meydana gelen hasarlar maddi olarak güvence altına alınmalıdır. Bu noktada en iyi güvence tabii ki sigorta yaptırmaktır. Sigorta size, sevdiklerinize, arabanıza, evinize gelen zararları teminat altına alır.

Arabanızı korumak için kasko, zorunlu olduğu ve kaza durumunda karşınızdaki sürücünün hasarlarını güvence altına aldığı için trafik sigortası, sağlığınız için özel sağlık sigortası ve evinizin korunması için konut sigortası yaptırmanız gerekir.

Kendi başınıza sigorta almak kolay olmayan bir iştir. Uzun araştırmalar, karşılaştırmalar, zaman gerektirir ama Sigortam.net’ten sigorta almak son derece kolaydır. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net tek bir form ile bilgileriniz doğrultusunda en uygun sigorta tekliflerini sunar. Sigorta uzmanlarıyla 7/24 yanınızda olur.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Teklif alırken farklı sigorta şirketlerinin farklı ürünlerini tercih etmeniz gerekir. Çünkü çok fazla farklı teklif arasından limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yapmanız ihtiyaçlarınıza en uygun sigortaya ulaşmanızı kolaylaştırır. Tek bir şirketin ürününü hiçbir karşılaştırma yapmadan satın almak sınırlanmanıza neden olur. Farklı ürünlerde belki de ihtiyaç duyacağınız çeşitli teminat yer alıyordur. Bunu da en iyi teklifler arasında karşılaştırma yaparak sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu karşılaştırma sayesinde en uygun fiyata da ulaşırsınız. Aynı teminatları içeren bir ürün farklı bir sigorta şirketinde daha düşük fiyatlı olabilir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Sigortam.net bütçenizi korumaktan yanadır. Sizin için en uygun sigortayı en iyi fiyatlarla sunar. Bu nedenle kasko, zorunlu trafik ve özel sağlık sigortasında “En İyi Fiyat Garantisi” ile poliçe satışa sunulur. Böylece gerçekten en iyi fiyatı aldığınıza dair bir şüpheniz de olmaz. Çünkü, aynı zaman diliminde aynı limit, teminat ve ödeme koşullarına sahip bir poliçeyi başka bir yerden daha ucuza bulur ve bu durumu belgelerseniz, Sigortam.net aradaki fiyat farkını size ödemeyi kabul eder.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Siz de vakit kaybetmeden kendinizi ve en değerlilerinizi güvence altına alır. Hemen sigorta sorgulama yapın ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 sigorta yaptırmanın kolaylığını yaşayın.

  


Benzer İçerikler

Kasko Değeri

Kasko değeri, aracınızın markası, tipi ve  model yılına göre değişir. Araç kasko değerinizi öğrenerek hem aracınızın piyasa fiyatını öğrenir hem de MTV’nizi indirimli ödeme fırsatını yakalarsınız.

Devamını Oku

Türkiye’nin Özel Sağlık Sigortası Şirketleri Listesi

Türkiye'nin Özel Sağlık Sigortası Şirketleri Burada! Özel sağlık sigortası, hastalıklar ve kazalar sonucunda oluşan sağlık giderlerini karşılar. Böylece maddi açıdan zorluk çekmeniz önlenmiş olur dolayısıyla manevi olarak da rahat bir hayat yaşarsınız. Sağlık sigortası, sigortalılarına istedikleri sağlık kurumu ve doktora tedavi olma özgürlüğünü tanır. Sağlık sigortasında genel ve özel şartların mutlaka iyi incelenmesi gerekir. Sigortam.net’ten Özel Sağlık Sigortası Alabileceğiniz Sigorta Şirketleri Axa Sigorta Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta Aksigorta Allianz Sigorta Anadolu Sigorta Ergo Sigorta Groupama Sigorta Güneş Sigorta Mapfre […]

Devamını Oku