Karşılaştırma Yapan Herkese Ferdi Kaza Sigortası Hediye - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Karşılaştırma Yapan Herkes Ferdi Kaza Sigortası Kazanıyor!

Sigortam.net'ten kaskotrafik veya sağlık sigortalarından herhangi birinde karşılaştırma yapan herkes Ferdi Kaza Sigortası kazanıyor.

Kampanyadan faydalanmak için ekstra hiçbir başvuru yapmanıza gerek yok. İhtiyacınız olan sigortayı en uygun fiyata almak için karşılaştırma yapın, anında Ferdi Kaza Sigortası kazanın.

Kampanya Şartları

1-Kampanya dahilindeki Ferdi Kaza Sigortasında 5.000 TL limitli ve üç ay vadeli yaşam kaybı ile sürekli sakatlık teminatları Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları kapsamında CHARTIS   Sigorta tarafından verilmektedir.
2-Ferdi Kaza Sigortasının geçerli olabilmesi için kişisel bilgilerin tamamen doğru olması ve katılımcıların 18 ile 65 yaş arasında olması gerekir. 18 – 65 yaş aralığı dışındaki kişiler         kayıt olsalar dahi sigortalanamazlar.
3-Her bir katılımcı sadece bir defa sigortalanabilir.
4-Sigortalı Irak ve Afganistan hariç dünyanın neresinde olursa olsun Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları kapsamında 7 gün 24 saat güvence altındadır.
5-Verdiğiniz bilgiler CHARTIS Sigorta A.Ş. ile paylaşılacaktır. CHARTIS Sigorta, bu bilgileri kullanarak Ferdi Kaza Sigortası ile ilgili bilgi vermek amacıyla sizinle irtibata geçecektir.

 
54.322 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X