Fiat Doblo Trafik Sigortası

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En Uygun Fiat Doblo Trafik Sigortası!

En uygun Fiat Doblo trafik sigortası fiyatları Sigortam.net’te

  • Türkiye’nin en iyi trafik sigortası şirketlerinin Fiat Doblo trafik sigortası tekliflerini görün.
  • Zorunlu trafik sigortası fiyatları arasında karşılaştırma yapın.
  • Bütçenize en uygun Fiat Doblo sigortasını satın alın.
  • Taksitli ödeme fırsatından yararlanın.

 

Fiat Doblo Trafik Sigortası

Fiat Doblo model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın.

Teklif formunu doldururken Fiat Doblo model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

 

Fiat Doblo Hakkında

Fiat Doblo, estetik tasarımı ile kullanıcıların gözdesi olan, geniş ailelere de hitap eden bir modeldir. İç hacminin geniş olması sebebiyle seyahatlerin çok rahat yaşanmasını sağlıyor. Bağımsız olan arka süspansiyonu ile düzgün olmayan yol şartlarını bile size hissettirmiyor. Yan ve ön hava yastıkları ile araç içindeki kişilerin başını ve gövdesini korumayı amaçlıyor. Dizel motora sahip olan bu aracın tek sıra ve önde enlemesine 4 silindiri mevcuttur. 1.4 95 HP 16V Dynamic – Panorama modeli ise benzinli bir modelidir. Fiat Doblo Classic Cargo modelinde güçlü multijet motor bulunmaktadır. Bu motora sahip olmasından dolayı aracın performansı artmakta ve ekonomi sağlamaktadır. Çeşitli motor seçeneklerine sahip Doblo modellerden istediğinizi seçmekte özgürsünüz. İç konforu da size evinizdeymişsiniz gibi hissettiriyor. Fiat Doblo 2011’de uluslararası ticari araç ödülünün de sahibi olmuştur.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL