İlab Holding | Firaret
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Firaret.com: Tatil Bir Tık’la Başlar

2011 yılında açılan Firaret.com, online rezervasyon ve tatil fırsatları alanında hizmet veren bir e-ticaret sitesidir.

Yurt içinde hizmet veren birçok tesisin yer aldığı Firaret.com’da, tesisler sistem üzerinden oda satışlarını gerçekleştirirken, kullanıcılar beğendikleri tesislere anında taksitli online rezervasyon yapabilmektedir.

 Firaret.com’un öne çıkan özelliği ise, Türkiye’nin en çok kullanılan 6 adet kredi kartına 12 taksite varan taksit seçenekleri sunması. Online rezervasyonun tüm kolaylıklarını sunan site, tatilin en önemli unsuru olan tesise rezervasyon yapma durumunu oldukça kolaylaştırmaktadır.

 Tamamen kullanıcı dostu olan sitede, konaklamanın gerçekleştirileceği tesisin bulunduğu mevki hakkında detaylı bilgiler sunulmaktadır. Otelin bağlı bulunduğu bölgede yapılabilecekler, gidilmesi önerilen yerler ve yörenin lezzetleri konusunda orijinal bilgiler verilmektedir.

Firaret.com kullanıcılarını en doğru otele yönlendirmek için, daha önce konaklamış kişilerin yorumlarını göstermektedir. Otel yorumları ise Türkiye’nin önde gelen rehber sitesi Neredekal.com  tarafından sağlanmaktadır.

Firaret.com İle Online Rezervasyon Seçeneği

Türkiye’nin birçok bölgesinden tesislerin yer aldığı Firaret.com’da, online oda rezervasyonunu %100 güvenli ve %100 online bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

• Firaret.com’da istenilen tarih aralığında, yalnızca oda müsaitliği bulunan tesisler gösterilmektedir.
• Neredekal.com tarafından sağlanan otel yorumları değerlendirilerek en uygun otel rahatlıkla bulunabilir.
• Oda fotoğrafları incelenerek, tesisin istenilen odasına rezervasyon yaptırılabilir.
• Türkiye’nin en çok tercih edilen 6 adet kredi kartına, 12’ye varan taksit seçenekleri ile ödeme programı kullanıcı tarafından belirlenir.
• Firaret Fırsat sayfalarında yer alan tatil kampanyaları ile uygun fiyata tatil planlanabilir.


Benzer İçerikler

Kasko Sigorta Şirketleri

En uygun araç kasko için online sigorta sorgulama ve hesaplama ile farklı kasko sigorta şirketlerinin size ve aracınıza özel sunduğu kasko sigortası fiyatlarını karşılaştırmalısınız.

Devamını Oku

Sigorta Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İhtiyacınız olan sigortaya, en uygun sigorta fiyatları ile sahip olmanın yolu Sigortam.net'te. Üstelik sadece 3 dakikada.

Devamını Oku

Mazda 626 Trafik Sigortası

Mazda 626 model aracınız için Sigortam.net’ten kolayca trafik sigortası sorgulaması yapın, en iyi şirketlerden en uygun Mazda 626 trafik sigortasını satın alın.

Devamını Oku