Firaret.com: Tatil Bir Tık’la Başlar

2011 yılında açılan Firaret.com, online rezervasyon ve tatil fırsatlarıalanında hizmet veren bir e-ticaret sitesidir.

Yurt içinde hizmet veren birçok tesisin yer aldığı Firaret.com’da, tesisler sistem üzerinden oda satışlarını gerçekleştirirken, kullanıcılar beğendikleri tesislere anında taksitli online rezervasyon yapabilmektedir.

Firaret.com’un öne çıkan özelliği ise, Türkiye’nin en çok kullanılan 6 adet kredi kartına 12 taksite varan taksit seçenekleri sunması. Online rezervasyonun tüm kolaylıklarını sunan site, tatilin en önemli unsuru olan tesise rezervasyon yapma durumunu oldukça kolaylaştırmaktadır.

Tamamen kullanıcı dostu olan sitede, konaklamanın gerçekleştirileceği tesisin bulunduğu mevki hakkında detaylı bilgiler sunulmaktadır. Otelin bağlı bulunduğu bölgede yapılabilecekler, gidilmesi önerilen yerler ve yörenin lezzetleri konusunda orijinal bilgiler verilmektedir.

Firaret.com kullanıcılarını en doğru otele yönlendirmek için, daha önce konaklamış kişilerin yorumlarını göstermektedir. Otel yorumları ise Türkiye’nin önde gelen rehber sitesi Neredekal.com  tarafından sağlanmaktadır.

Firaret.com İle Online Rezervasyon Seçeneği

Türkiye’nin birçok bölgesinden tesislerin yer aldığı Firaret.com’da, online oda rezervasyonunu %100 güvenli ve %100 online bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

• Firaret.com’da istenilen tarih aralığında, yalnızca oda müsaitliği bulunan tesisler gösterilmektedir.
• Neredekal.com tarafından sağlanan otel yorumları değerlendirilerek en uygun otel rahatlıkla bulunabilir.
• Oda fotoğrafları incelenerek, tesisin istenilen odasına rezervasyon yaptırılabilir.
• Türkiye’nin en çok tercih edilen 6 adet kredi kartına, 12’ye varan taksit seçenekleri ile ödeme programı kullanıcı tarafından belirlenir.
• Firaret Fırsat sayfalarında yer alan tatil kampanyaları ile uygun fiyata tatil planlanabilir.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL