İlab Holding | Firaret
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Firaret.com: Tatil Bir Tık’la Başlar

2011 yılında açılan Firaret.com, online rezervasyon ve tatil fırsatları alanında hizmet veren bir e-ticaret sitesidir.

Yurt içinde hizmet veren birçok tesisin yer aldığı Firaret.com’da, tesisler sistem üzerinden oda satışlarını gerçekleştirirken, kullanıcılar beğendikleri tesislere anında taksitli online rezervasyon yapabilmektedir.

 Firaret.com’un öne çıkan özelliği ise, Türkiye’nin en çok kullanılan 6 adet kredi kartına 12 taksite varan taksit seçenekleri sunması. Online rezervasyonun tüm kolaylıklarını sunan site, tatilin en önemli unsuru olan tesise rezervasyon yapma durumunu oldukça kolaylaştırmaktadır.

 Tamamen kullanıcı dostu olan sitede, konaklamanın gerçekleştirileceği tesisin bulunduğu mevki hakkında detaylı bilgiler sunulmaktadır. Otelin bağlı bulunduğu bölgede yapılabilecekler, gidilmesi önerilen yerler ve yörenin lezzetleri konusunda orijinal bilgiler verilmektedir.

Firaret.com kullanıcılarını en doğru otele yönlendirmek için, daha önce konaklamış kişilerin yorumlarını göstermektedir. Otel yorumları ise Türkiye’nin önde gelen rehber sitesi Neredekal.com  tarafından sağlanmaktadır.

Firaret.com İle Online Rezervasyon Seçeneği

Türkiye’nin birçok bölgesinden tesislerin yer aldığı Firaret.com’da, online oda rezervasyonunu %100 güvenli ve %100 online bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

• Firaret.com’da istenilen tarih aralığında, yalnızca oda müsaitliği bulunan tesisler gösterilmektedir.
• Neredekal.com tarafından sağlanan otel yorumları değerlendirilerek en uygun otel rahatlıkla bulunabilir.
• Oda fotoğrafları incelenerek, tesisin istenilen odasına rezervasyon yaptırılabilir.
• Türkiye’nin en çok tercih edilen 6 adet kredi kartına, 12’ye varan taksit seçenekleri ile ödeme programı kullanıcı tarafından belirlenir.
• Firaret Fırsat sayfalarında yer alan tatil kampanyaları ile uygun fiyata tatil planlanabilir.


Benzer İçerikler

Chevrolet Kasko Sigortası İçin En İyi Fiyat Garantisi ile Teklif Alın!

Chevrolet marka araçlar için kasko sigortası hesaplama işlemini Sigortam.net'ten yapın, %45'e varan fiyat avantajlarından yararlanın.

Devamını Oku

Sigortam.net’e Bakın Kaskoda %45’e Varan Fiyat Avantajını Kaçırmayın!

Türk sinemasının ünlü aktörü Kadir İnanır, Sigortam.net'e bakmadan sigorta almayın diyor ve kaskoda %45'e varan fiyat avantajına dikkat çekiyor.

Devamını Oku

HDI Sigorta dan İhtiyacınıza En Uygun Kasko Teklifini Alın!

HDI Sigorta fiyatlarını Sigortam.net'ten karşılaştırın, en uygun poliçeyi hemen satın alın!  HDI Sigorta’dan İhtiyacınıza En Uygun Kasko Teklifini Alın! Kasko sigortası teklif formunu doldurun. Sigortam.net ile anlaşmalı tüm şirketlerin tekliflerini görün.  Size özel kasko sigortası tekliflerini karşılaştırın.  Bütçe ve ihtiyacınıza en uygun paketi belirleyin. Online ya da 444 24 00’ı arayarak poliçenizi satın alın.  HDI Sigorta hakkında bilgi almak için HDI Sigorta sayfamızı ziyaret edin.  Araç kasko sigortası fiyatları kişisel özellikleriniz, aracınızın hasar geçmişi, aksesuarları gibi detaylara göre farklılık gösterir.  İhtiyaçlarınıza […]

Devamını Oku