Ford Kasko Sorgulama

Son 30 günde 22.583 kişi Sigortam.net'ten kasko teklifi alarak %50'ye varan fiyat avantajı yakaladı.
telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Siz hala Ford'unuzun kaskosunu yaptırmadınız mı?

Sigortam.net’te kasko sorgulaması yaparak, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinden Ford'unuza özel en uygun kasko fiyatlarına ulaşın. 

En uygun Ford kasko fiyatlarına ulaşmak, Ford’unuzu sigorta güvencesine almak çok kolay. 

5 Adımda Ford Kasko

En pratik ve en ekonomik sigorta hizmetlerini ayağınıza getiren Sigortam.net bütün detayları sizin adınıza düşündü. Ford kasko sorgulama için size kalansa sadece birkaç adım;

  • En iyi sigorta şirketlerine sizi kolayca ulaştıracak Ford kasko sorgulama formunu doldurun, bilgilerin eksiksiz olmasına dikkat edin,
  • Sadece 3 dakikada ulaştığınız kasko fiyatları arasında Ford kasko sigortası için karşılaştırma yapın,
  • Dilerseniz % 45 fiyat avantajını ayağınıza getiren Sigortam.net’in online işlemleri ile kasko sahibi olun,
  • Online işlem yapmak istemezseniz, 7/24 hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız yardımıyla Ford kasko sorgulamanızı yapın. 
  • Online ya da telefonda sahip olduğunuz poliçeniz ücretsiz kargo ile ayağınıza gelsin.

Ford'u Yakından Tanıyalım;

Henry Ford tarafından ABD’de 1903’te kurulan Ford 6 kıtada 200 pazarda araç üretmekte ve dağıtmaktadır. Başlangıçta 12 kişinin 28.000 dolar yatırımı ile kurulan Ford günümüzde en fazla otomobil satan markaların arasında yer almakta ve Türkiye’de Ford  Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo, Ford Escort ve Ford Fusion markaları ile tanınmaktadır.

Türkiye’de Koç Holding ve Ford motor Company işbirliğiyle yer bulan, güçlü temel ve yaratılan güçlü sinerji ile sektörde çalışmalarına Ford bugün otomotiv sektöründeki yerini korumaktadır.

Hemen Arayın
444 24 00
7/24 Müşteri Hizmetleri