Sigortam.net Gelir Ortaklığı Programını Başlattı

Sigorta sektöründe 10 yıldır yeniliklerin öncüsü olan Sigortam.net bir ilke daha imza attı.
10 yıl önce, internet üzerinden sigorta karşılaştırma ve online satın alma imkanı sunan bir girişim olarak hayatına başlayan Sigortam.net, bu 10 sene zarfında bir çok yeniliğin de öncüsü oldu. Son olarak Gelir Ortaklığı Programını başlatarak, sektörde reklam çalışmaları için bu yöntemi kullanan ilk firma oldu.

Gelir Ortaklığı Nedir?

Gelir Ortaklığı, dünyada site sahiplerinin en çok tercih ettiği, Türkiye’de de gittikçe yaygınlaşan bir online reklam modelidir. Bu modele göre, site sahipleri yani yayıncılar, reklam verenin bannerlarını kendi sitelerinde yayınlarlar ve bannerı tıklayarak reklamverenin sitesine yönlendirdikleri ve reklam verenin sitesinde belli bir işlemi gerçekleştiren her kullanıcı için kazanç elde ederler.
Sigortam.net, bir süredir gelir modelini uygulamak isteyebilecek site sahipleri ile bu modeli uyguluyordu. Site sahipleri için verimli bir çalışma şekli olduğu ortaya çıktıktan sonra da bu programı daha geniş bir kesimle paylaşmak için çalışmalarına başladı.

Nasıl Gelir Ortağı Olunur?

Sigortam.net’in “gelir ortağı” olmak çok kolay. Sitesine, içeriğine ve ziyaretçilerine güvenen her site sahibi gelir ortağı olabilir. Gelir ortağı olduktan sonra tek yapılması gereken, bannerların sitede yayınlanması. Hangi boyuttaki bannerın, sitenin hangi sayfalarında ve ne kadar süre yayınlanacağı tamamıyla site sahibine bağlıdır ve Sigortam.net’in bu konuda her hangi bir talebi bulunmamaktadır. Arzu eden site sahiplerine, gelirlerini daha da artırabilmeleri için yol gösterici olur.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL