444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Gelir Ortaklığı Programını Başlattı

22 Aralık 2011
Sigorta sektöründe 10 yıldır yeniliklerin öncüsü olan Sigortam.net bir ilke daha imza attı.
 
10 yıl önce, internet üzerinden sigorta karşılaştırma ve online satın alma imkanı sunan bir girişim olarak hayatına başlayan Sigortam.net, bu 10 sene zarfında bir çok yeniliğin de öncüsü oldu. Son olarak Gelir Ortaklığı Programını başlatarak, sektörde reklam çalışmaları için bu yöntemi kullanan ilk firma oldu. 
 

Gelir Ortaklığı Nedir?

 
Gelir Ortaklığı, dünyada site sahiplerinin en çok tercih ettiği, Türkiye’de de gittikçe yaygınlaşan bir online reklam modelidir. Bu modele göre, site sahipleri yani yayıncılar, reklam verenin bannerlarını kendi sitelerinde yayınlarlar ve bannerı tıklayarak reklamverenin sitesine yönlendirdikleri ve reklam verenin sitesinde belli bir işlemi gerçekleştiren her kullanıcı için kazanç elde ederler. 
 
Sigortam.net, bir süredir gelir modelini uygulamak isteyebilecek site sahipleri ile bu modeli uyguluyordu. Site sahipleri için verimli bir çalışma şekli olduğu ortaya çıktıktan sonra da bu programı daha geniş bir kesimle paylaşmak için çalışmalarına başladı. 
 

Nasıl Gelir Ortağı Olunur?

 
Sigortam.net’in "gelir ortağı" olmak çok kolay. Sitesine, içeriğine ve ziyaretçilerine güvenen her site sahibi gelir ortağı olabilir. Gelir ortağı olduktan sonra tek yapılması gereken, bannerların sitede yayınlanması. Hangi boyuttaki bannerın, sitenin hangi sayfalarında ve ne kadar süre yayınlanacağı tamamıyla site sahibine bağlıdır ve Sigortam.net’in bu konuda her hangi bir talebi bulunmamaktadır. Arzu eden site sahiplerine, gelirlerini daha da artırabilmeleri için yol gösterici olur.
 
Daha detaylı bilgi ve başvuru için Gelir Ortaklığı Programı sayfamızı ziyaret edin.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.