444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Beğenilen Şirket Anadolu Hayat Emeklilik Oldu!

26 Mayıs 2014

Hay Group’un 15 yıldır global olarak Fortune Dergisi ile yürüttüğü ‘Dünyanın En Beğenilen Şirketleri’ araştırması, bu yıl ilk kez Türkiye’de gerçekleştirildi.

Araştırmada emeklilik şirketleri kategorisinde en beğenilen şirket Anadolu Hayat Emeklilik oldu.

Araştırma, ciro sıralamasına göre en büyük 250 şirketin seçilmesiyle oluşturuldu. Aday listesi oluşturulurken Fortune 500, Capital 500, ISO 500, Forbes 500 ve Hay Group ücret araştırmaları katılımcı listelerinde yer alan şirketler değerlendirmeye alındı. Sektörlerinde ön plana çıkan şirketler; yönetim kalitesi, ürün ve hizmet kalitesi, yenilikçilik, uzun vadeli yatırımların değeri, mali istikrarlılık, yetenek yönetimi, çevre ve toplum bilinci, şirket varlıklarının etkin kullanımı ve operasyonlarını küresel ölçekte gerçekleştirme kriterleri değerlendirmeye alındı.

Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Mete Uğurlu, böyle bir başarının kendilerini çok mutlu ettiğini, Türkiye’nin ilk ve tek halka açık emeklilik şirketi olarak 6 milyar TL’yi aşan fon büyüklüğüyle sektördeki liderliklerini sürdüreceklerini vurguladı.


Okumaya Devam Edin

Trafik Kazaları Sigorta Kapsamına Alındı

29 Kasım 2010 Pazartesi
2 yıldır kaza sonrası hastane masraflarını vatandaş kendi ödemek zorunda kaldığını söyleyen SGK Başkanı Emin Zararsız, yaptıkları değişiklikle bu durumun önüne geçtiklerini söyledi.

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası için Ankara'da Akademisyenlerle Buluştu

29 Kasım 2010 Pazartesi
DASK, Zorunlu Deprem Sigortası bilincini artırma ve sigortayı yaygınlaştırma çalışmaları kapsamında akademisyenlerle yaptığı toplantıların ikincisini Ankara’da düzenledi.

Sigorta Tüketicileri İnternete Yönelecek

05 Nisan 2011 Salı
TSRŞB Başkanı Hulusi Taşkıran, '5-10 lira fark yaratabilirim umuduyla trafik poliçesi için birkaç acenteden fiyat araştıran sigorta alıcısının, birkaç sene sonra bu poliçeleri internet vasıtasıyla alması çok uzak bir ihtimal değil' diye konuştu.