En Beğenilen Şirket Anadolu Hayat Emeklilik Oldu!

Hay Group’un 15 yıldır global olarak Fortune Dergisi ile yürüttüğü ‘Dünyanın En Beğenilen Şirketleri’ araştırması, bu yıl ilk kez Türkiye’de gerçekleştirildi.

Araştırmada emeklilik şirketleri kategorisinde en beğenilen şirket Anadolu Hayat Emeklilik oldu.

Araştırma, ciro sıralamasına göre en büyük 250 şirketin seçilmesiyle oluşturuldu. Aday listesi oluşturulurken Fortune 500, Capital 500, ISO 500, Forbes 500 ve Hay Group ücret araştırmaları katılımcı listelerinde yer alan şirketler değerlendirmeye alındı. Sektörlerinde ön plana çıkan şirketler; yönetim kalitesi, ürün ve hizmet kalitesi, yenilikçilik, uzun vadeli yatırımların değeri, mali istikrarlılık, yetenek yönetimi, çevre ve toplum bilinci, şirket varlıklarının etkin kullanımı ve operasyonlarını küresel ölçekte gerçekleştirme kriterleri değerlendirmeye alındı.

Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Mete Uğurlu, böyle bir başarının kendilerini çok mutlu ettiğini, Türkiye’nin ilk ve tek halka açık emeklilik şirketi olarak 6 milyar TL’yi aşan fon büyüklüğüyle sektördeki liderliklerini sürdüreceklerini vurguladı.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL