En uygun Groupama Sigorta kasko sigortası fiyatları Sigortam.net’te!

telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Groupama Sigorta Kasko Sigortası Sigortam.net’te!

Türkiye sigorta sektrörünün önde gelen sigorta şirketlerinden birisi olan Groupama Sigorta’nın kasko sigortası ürünlerine Sigortam.net’ten kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Groupama Sigorta kasko sigortası poliçesinizi Sigortam.net’ten satın alarak hem Groupama’nın, hem de Sigortam.net’in konusunda uzman personelleri ile kaliteli ve kesintisiz hizmet alırsınız.

Siz de bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun kaskoyu bulmak ve Groupama Sigorta güvencesinden faydalanmak için 3 dakikada Sigortam.net’ten kasko sigortası teklifi alın.

Neden Sigortam.net?

Araç kasko sigortası fiyatları; kişisel özellikler, araç hasar geçmişi ve aksesuarları gibi detaylara göre farklılık gösterir. En uygun kasko sigortası, teminat ve fiyatlar karşılaştırılarak seçilmeli ve uzman desteği ile satın alınmalıdır.

Sigortam.net yılların sigortacılık tecrübesi ile her bir müşterisinin ihtiyacını tanır ve ona yönelik çözüm sunar.

Poliçenizi Seçerken Yanınızdayız

Türkiye’nin en iyi 20 sigorta şirketinden dilerseniz online dilerseniz telefonda anında teklif alırsınız,

Bütün fiyat ve teminatları şeffaf bir şekilde karşılaştırma imkanı bulur, %50’ye varan fiyat avantajı yakalarsınız,

Teklifler arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun poliçeyi seçmek için uzmanlarımızdan destek ve her türlü sorunuza 7 / 24 cevap alırsınız.

Poliçenizi Satın Alırken Yanınızdayız

Poliçenizi kişiye özel sigorta uzmanlarının danışmanlığı ile anında satın alır, ödemenizi dilerseniz taksit taksit yaparsınız.

“En İyi Fiyat Garantisi” ile satın alırsınız. Satın aldığınız poliçenin başka bir yerden daha ucuza alınamayacağını garanti ederiz.

Poliçenizi adresine e-posta ile göndeririz.

Poliçe Süresince ve Hasar Anında Yanınızdayız

Poliçeniz süresince her türlü hasar anında sadece Sigortam.net’i aramanız yeter.

444 24 00 Sigorta Destek Hattımız günün her saatinde, çekici hizmetinden, eksper tayinine kadar hasar sürecinizi takip ederiz.

Poliçeniz Yenilenirken Yanınızdayız

Poliçe vadenizi sizin yerinize takip ederiz,

Vadeniz dolmadan önce sizinle iletişime geçerek, poliçenizi yenilemeniz için bilgilerinizi güncelleriz,

En iyi şirketlerden sizin için teklif hazırlar, yenileme ve hasarsızlık gibi indirim haklarınızı sizin için gözetiriz,

Vade tarihinizde yenilemenizi yaparak, kesintisiz sigorta güvencesi almanızı sağlarız.

Groupama Sigorta Hakkında

Dünyanın önde gelen sigorta gruplarından Groupama, 2006 yılında, Ziraat Bankası iştiraki Başak Sigorta’yı satın alarak Türk sigorta sektöründeki yerini almıştır. 2008 yılında Türkiye’nin köklü sigorta şirketlerinden Güven Sigorta’yı bünyesine katmıştır. Başak Groupama Sigorta adı ile 2009’a kadar hizmet vermiş, Eylül 2009’da Groupama Sigorta olarak yoluna devam etme kararı almıştır.

Groupama Sigorta, Sigortam.net’in kasko, zorunlu trafik sigortasi ve özel sağlık sigortası branşlarında anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinden bir tanesidir. Groupama poliçenizi Sigortam.net’in uzman sigorta danışmanlarının rehberliğinde seçip, satın alabilirsiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL