Groupama Yol Yardım | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Groupama Sigorta’dan Yol Yardım Hizmeti

Groupama Sigorta Genel Müdürü Ramazan Ülger, Groupama Sigorta’nın yol yardım hizmeti “Groupama Mobil Yardım”ı anlattı.
 
Groupama Sigorta, müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla hayata geçirdiği mobil yardım uygulaması ile hem yol yardım hizmetlerine kolayca ulaşılabilmesini sağlıyor hem de “etrafımda neler var, takvim, sık kullanılanlar” gibi fonksiyonlarla kullanım kolaylığı sunuyor. Akıllı telefonlar için ücretsiz yüklenebilen Groupama Mobil Yardım uygulamasında Groupama kasko, sağlık sigortası, trafik sigortası gibi ürünlerin içeriği, en yakın Groupama Sigorta acenteleri, sigorta poliçe yenileme, Groupama hasar dosya sorgulama gibi pek çok sigortacılık işlemi ve bilgisine kolayca ulaşılabiliyor.
 
2009 yılında Başak Sigorta – Güven Sigorta birleşmesi ile kurulan Groupama Sigorta ve Emeklilik, 2.202 acentesi ve 560 personeli ile hizmet veriyor. Şirket, 2012 yılında sigorta alanında 827 milyon TL, emeklilik alanında ise 94 milyon TL prim üretti.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Kasko fiyatları için en bol seçenek Sigortam.net’te. Size en uygun kasko sigortası için tek bir formla 3 dakikada araç kasko sorgulama yapın, anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen kasko teklifleri arasından en iyisini seçin. Sigorta ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için www.sigortam.net internet adresi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan Sigortam.net’e 7/24 ulaşın.
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

Ray Sigorta’dan “RS Servis”

Ray Sigorta, kasko poliçesinde Ray Oto Estetik Hizmeti teminatı bulunan müşterilerine RS Servis bayilerinde mini onarım hizmeti sunmaya başladı.

Devamını Oku

Riski Yüksek Olan Sektörlere Sigorta Sürprizi!

Hazine Müsteşarlığı yaptığı bir değişiklikle, riski yüksek olan sektörlere sigorta yaptırma imkanı sunuyor. Değişikliğin detaylarına yazımızdan ulaşın.

Devamını Oku

Oto Sigortalarında Yeni Dönem Başlıyor!

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Başkanı Ramazan Ülger, oto sigortaları konusunda yapılacak yeni düzenlemelerle ilgili önemli bilgiler verdi.

Devamını Oku