444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Güneş Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Güneş Sigorta Hakkında

Güneş Sigorta, sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak 10 bölge müdürlüğü, 6 finansal bölge müdürlüğü, 3 temsilciliği ve 2600'ü aşkın satış kanalından oluşan uzman kadrosuyla sigortalılarına 56 yıldır hizmet veriyor.

Güçlü finansal yapısıyla kendinizi güvende hissetmenizi sağlarken, etkin ve hızlı hasar yönetimiyle de ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

En yeni teknolojilerle beslenen gücünü çözüm odaklı yaklaşımı ile birleştiren Güneş Sigorta, müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket ediyor.

Kurulduğu günden bu yana sektördeki öncü uygulamalara imza atan Güneş Sigorta, tüm ihtiyaçlara cevap verecek sigorta çözümleri ve yeniliklere uyum sağlamakta, standartlarının ve toplumumuzdaki sigorta bilincinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Bugün Türkiye'nin en büyük kamu ve özel kuruluşları ve bunların uzmanlık gerektiren projelerinin de güvencesi olan Güneş Sigorta’nın ana hissedarları, ülkemizin en saygın bankalarından biri olan VakıfBank ve Fransa’nın lider sigorta kuruluşlarından Groupama’dır.

Güneş Sigorta aynı zamanda ISO 9001:2008 ve ISO 10002:2004 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi Belgesi’ne de sahip.
 

Güneş Sigorta Nisan 2012 Reklam Videosu

Güneş Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin değerleri var. Değerlerinizi geleceğe taşımak için güneşin gücü hep yanınızda. Güneş Sigorta ‘Değerlerimizin Sigortası’
 

Güneş Sigorta Anlaşmalı Servisler Listesinde
 

Anlaşmalı Araç Servisleri
Anlaşmalı Oto Cam Servisleri
Radyo-Teyp Servisleri
Anlaşmalı Mini Onarım Servisleri bulunmaktadır.

Güçlü finansal yapısıyla kendinizi güvende hissetmenizi sağlarken, etkin ve hızlı hasar yönetimiyle de ihtiyaç duyduğunuz her an Güneş Sigorta yanınızda.
 

Güneş Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları Listesinde Bulabileceğiniz Sağlık Kuruluşları 
 

Evde Bakım
Doktor
Optik
Hastane
Muayenehane
Eczane
Poliklinik
Tanı Merkezi
Fizik Tedavi

Güneş Sigorta hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Güneş Sigorta Vade Hatırlatma

Güneş sigorta poliçelerinizi en uygun fiyata yenilemek, poliçelerinizin vadelerini kolayca takip etmek Sigortam.net ile çok kolay.

Devamını Oku

HDI Sigorta Poliçe Sorgulama

150 ülkede faaliyet göstermekte olan, en yeni teknolojilerle hizmet sunan HDI Sigorta ile buluşmak için HDI Sigorta poliçe sorgulamayı Sigortam.net ile yapın.

Devamını Oku

Konya Trafik Sigortası Fiyatları Sigortam.net’te

En Uygun Konya Trafik Sigortası Fiyatları için 2 dk. Yeter! 42 Konya plaka kodlu aracınıza özel en uygun trafik sigortası fiyatlarını bulamamaktan mı şikayetçisiniz? Arayışınıza son verecek, bütçenizde tasarruf sağlayacak araç sigortası seçenekleri Sigortam.net’te! Araç sigorta sorgulama işleminizi Sigortam.net’ten yapın, sadece 2 dakikada tek bir form doldurarak Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini anında online görün, karşılaştırın ve trafik sigortanızı hemen yaptırın. Konya Plaka Koduna Özel Trafik Sigortası Sorgulama için; Trafik sigortası sorgulama formunu eksiksiz doldurun, En iyi sigorta şirketlerinin Konya'ya […]

Devamını Oku