Güneş Tanıtım Reklam Filmi | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Güneş Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Güneş Sigorta Hakkında

Güneş Sigorta, sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak 10 bölge müdürlüğü, 6 finansal bölge müdürlüğü, 3 temsilciliği ve 2600'ü aşkın satış kanalından oluşan uzman kadrosuyla sigortalılarına 56 yıldır hizmet veriyor.

Güçlü finansal yapısıyla kendinizi güvende hissetmenizi sağlarken, etkin ve hızlı hasar yönetimiyle de ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

En yeni teknolojilerle beslenen gücünü çözüm odaklı yaklaşımı ile birleştiren Güneş Sigorta, müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket ediyor.

Kurulduğu günden bu yana sektördeki öncü uygulamalara imza atan Güneş Sigorta, tüm ihtiyaçlara cevap verecek sigorta çözümleri ve yeniliklere uyum sağlamakta, standartlarının ve toplumumuzdaki sigorta bilincinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Bugün Türkiye'nin en büyük kamu ve özel kuruluşları ve bunların uzmanlık gerektiren projelerinin de güvencesi olan Güneş Sigorta’nın ana hissedarları, ülkemizin en saygın bankalarından biri olan VakıfBank ve Fransa’nın lider sigorta kuruluşlarından Groupama’dır.

Güneş Sigorta aynı zamanda ISO 9001:2008 ve ISO 10002:2004 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi Belgesi’ne de sahip.
 

Güneş Sigorta Nisan 2012 Reklam Videosu

Güneş Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin değerleri var. Değerlerinizi geleceğe taşımak için güneşin gücü hep yanınızda. Güneş Sigorta ‘Değerlerimizin Sigortası’
 

Güneş Sigorta Anlaşmalı Servisler Listesinde
 

Anlaşmalı Araç Servisleri
Anlaşmalı Oto Cam Servisleri
Radyo-Teyp Servisleri
Anlaşmalı Mini Onarım Servisleri bulunmaktadır.

Güçlü finansal yapısıyla kendinizi güvende hissetmenizi sağlarken, etkin ve hızlı hasar yönetimiyle de ihtiyaç duyduğunuz her an Güneş Sigorta yanınızda.
 

Güneş Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları Listesinde Bulabileceğiniz Sağlık Kuruluşları 
 

Evde Bakım
Doktor
Optik
Hastane
Muayenehane
Eczane
Poliklinik
Tanı Merkezi
Fizik Tedavi

Güneş Sigorta hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Geri Dönüşüm Mümkün mü ?

Günlük hayatımızda kullandığımız ve hayatımızı kolaylaştıran birçok ürün doğal kaynaklardan üretilmektedir. Çoğunluğu petrol türevi olan bu ürünlerin büyük bir kısmını ise demir, alüminyum ve benzeri metaller ile orman endüstrisinden elde edilen kağıt ve türevleri oluşturmaktadır.

Devamını Oku

Sigorta Genel Şartları Neden Önemli?

Devletin yetkili kurumlarınca hazırlanan sigorta genel şartları, her sigorta türü için  ve şirketi için geçerlidir. Sigorta şirketleri ve bireyler bu şartların dışına çıkamaz.

Devamını Oku

Ergo Sigorta Sağlık Sigortası Tanıtım Reklam Filmi

Farkında mısınız? Kalbiniz onu ergolatmanızı istiyor. Siz de en değerli şeylerinizi ergolatın. Çünkü ‘Sigortalatmak Başka Ergolatmak Başka’ Ergo Sigorta.

Devamını Oku