Güneş Tanıtım Reklam Filmi | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Güneş Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Güneş Sigorta Hakkında

Güneş Sigorta, sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak 10 bölge müdürlüğü, 6 finansal bölge müdürlüğü, 3 temsilciliği ve 2600'ü aşkın satış kanalından oluşan uzman kadrosuyla sigortalılarına 56 yıldır hizmet veriyor.

Güçlü finansal yapısıyla kendinizi güvende hissetmenizi sağlarken, etkin ve hızlı hasar yönetimiyle de ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

En yeni teknolojilerle beslenen gücünü çözüm odaklı yaklaşımı ile birleştiren Güneş Sigorta, müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket ediyor.

Kurulduğu günden bu yana sektördeki öncü uygulamalara imza atan Güneş Sigorta, tüm ihtiyaçlara cevap verecek sigorta çözümleri ve yeniliklere uyum sağlamakta, standartlarının ve toplumumuzdaki sigorta bilincinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Bugün Türkiye'nin en büyük kamu ve özel kuruluşları ve bunların uzmanlık gerektiren projelerinin de güvencesi olan Güneş Sigorta’nın ana hissedarları, ülkemizin en saygın bankalarından biri olan VakıfBank ve Fransa’nın lider sigorta kuruluşlarından Groupama’dır.

Güneş Sigorta aynı zamanda ISO 9001:2008 ve ISO 10002:2004 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi Belgesi’ne de sahip.
 

Güneş Sigorta Nisan 2012 Reklam Videosu

Güneş Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin değerleri var. Değerlerinizi geleceğe taşımak için güneşin gücü hep yanınızda. Güneş Sigorta ‘Değerlerimizin Sigortası’
 

Güneş Sigorta Anlaşmalı Servisler Listesinde
 

Anlaşmalı Araç Servisleri
Anlaşmalı Oto Cam Servisleri
Radyo-Teyp Servisleri
Anlaşmalı Mini Onarım Servisleri bulunmaktadır.

Güçlü finansal yapısıyla kendinizi güvende hissetmenizi sağlarken, etkin ve hızlı hasar yönetimiyle de ihtiyaç duyduğunuz her an Güneş Sigorta yanınızda.
 

Güneş Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları Listesinde Bulabileceğiniz Sağlık Kuruluşları 
 

Evde Bakım
Doktor
Optik
Hastane
Muayenehane
Eczane
Poliklinik
Tanı Merkezi
Fizik Tedavi

Güneş Sigorta hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Kaskoda En İyi Fiyat Garantisini Sigortam.net’ten Yakalayın!

Kadir İnanır da kaskoda en iyi fiyat garantisinin Sigortam.net'te olduğunu söylüyor. Sigortam.net'e bakmadan kasko almayın, karlı çıkın.

Devamını Oku

Fiat Albea Kasko Sigortası

En Ucuz Fiat Albea Kasko Fiyatları! En uygun Fiat Albea kasko sigortası Sigortam.net’te         En iyi sigorta şirketlerinden Fiat Albea sigortası teklifi alın.  Fiat Albea kasko fiyatlarını karşılaştırın.  %45’e varan fiyat avantajlarını yakalayın! Bütçenize en uygun Fiat Albea sigortasını satın alın.  Fiat Albea Kasko Sigortası  Fiat Albea model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.   Fiat Albea […]

Devamını Oku

Seat Kasko Sigorta Sorgulama

Seat’niz için en uygun kasko sigortası Sigortam.net’te. Seat kasko sigorta sorgulama yaparak size en uygun kasko sigortasını seçin.

Devamını Oku