Hasar Anında Bi’ Alo Deyin, Halledelim!

Türkiye’nin lider online sigortacılık kuruluşu Sigortam.net, müşterilerine sağladığı en iyi fiyat garantisi, %45’e varan fiyat avantajı, 3 dk’da 20 sigorta şirketinden teklif alma gibi ayrıcalıkların yanı sıra, hasar anı ve sonrasında sağladığı 7 gün 24 saat tamamen ücretsiz destek hattı ile de bir sigorta aracısı olmaktan çok daha fazlasını sunuyor.

Kadir İnanır “Bi’ alo derim, hallederler.” diye boşuna söylemiyor. 

Hasar anında ve hasar işlemlerinizin
takibinde Sigortam.net
7 gün 24 saat yanınızda.
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00

Kadir İnanır ve Keçi’nin Yeni Macerası

Sigortam.net’in hasar anı ve sonrasındaki uzman sigorta danışmanlarınca hizmet sunduğu  7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı, artık tüm Türkiye’nin bildiği Kadir İnanır ve Keçi’nin yeni macerasının da konusu oldu.

Kasım ayında ekranlara gelen Kadir İnanır ve Keçi’nin görünmez kaza sonrasındaki gülümseten macerası birkaç gün içerisinde video izleme sitelerinde yüzbinlerce kez izlendi.

Sigortam.net Hasar Anında 7 Gün 24 Saat Yanınızda

14 yıllık deneyimi ve online sigortacılığın Türkiye’deki ilk kuruluşu olma özelliğini taşıyan Sigortam.net, hasar anından, aracın teslim edilme sürecine kadarki tüm işlemlerde müşterilerinin yanında. Yüzlerce müşterimizin deneyimlerine ulaşmak için tıklayın.

Hasar Anında

Hasar anında hemen 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın, Sigortam.net’in hasar uzmanları, kaza tespit tutanağının doldurulmasında size yardım etsin, gerekiyorsa bulunduğunuz yere bir çekici gönderilmesini sağlasın veya sizi sigorta şirketinizin anlaşmalı olduğu en yakın servise  yönlendirsin.

Hasar Dosyasının Açılması

Sigortam.net’in müşterilerine olan desteği, hasar anı sonrasında da devam ediyor. Hasar dosyanız normal şartlarda servis tarafından açılacaktır, ancak siz yine de emin olmak istiyorsanız hemen bi’ alo deyin, hasar dosyası için gerekli belgelerin hazırlanmasından, dosyanın sigorta şirketine ulaşmasına kadar geçen süreci Sigortam.net halletsin.

İkame Araç Temini

Aracınız tamir için servise gönderildiyse ve ikame araca ihtiyacınız varsa hemen 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayın, Sigortam.net ikame araç için gerekli ayarlamaları poliçenizdeki şartlar dahilinde sigorta şirketinizle görüşerek yapsın.

Eksper İşlemlerinin Takibi

Eksper raporunuzun yazılma süreci ile ilgili bilgi almak istiyorsanız hemen Sigortam.net’i arayın, “Eksper atandı mı? Geldi mi? Rapor yazıldı mı? Rapor şirkete gitti mi?” gibi sorularınızın cevabını uzman sigorta danışmanları versin.

Aracınızın Servisteki Durumu

Aracınızın servisteki son durumu hakkında bilgi almakta zorlandığınız veya gerekli vakti bulamadığınız anlarda, Sigortam.net sigorta şirketinizden gerekli bilgileri aldıktan sonra, aracınızın servisteki son durumu ile ilgili bütün gelişmeleri takip ederek, aracınızın ne kadar serviste kalacağı ya da servisten ne zaman çıkacağı gibi konularda sizi haberdar etsin.

Hasar Tutarı ve Parça Tedariği

Aracınızın hasar tutarı, uygulanacak onarım, parça tedariği ya da pert olduysa rayiç bedeli gibi konularda özel istekleriniz varsa, Sigortam.net’i arayın, istek ve talepleriniz sizin adınıza sigorta şirketinize iletilsin.

Hasar Ödemesi Takibi

Aracınızı anlaşmalı olmayan bir serviste tamir ettirdiyseniz, hasar ödemesi takibiniz için vaktinizi boşuna harcamanıza gerek yok. Böyle bir durumda hemen 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayın, hasar ödemesi için gerekli takibi Sigortam.net’in hasar uzmanları yapsın.

Aracın Teslim Edilmesi

Aracınızın servisteki tamir işleminin bitmesine rağmen, sigorta şirketinden teslim yazısı gelmiyorsa, hemen Sigorta Destek Hattı’nı arayın Sigortam.net’in hasar uzmanları sigorta şirketinizle iletişime geçerek, aracınızın teslim edilme sürecini hızlandırsın.

Sigortam.net’in Avantajlı Dünyası Sizi Bekliyor

Sigortam.net başta kasko ve trafik sigortası olmak üzere poliçe alımı sonrasında da yanınızda. Unutmayın! Kadir İnanır’ın da dediği gibi “Bİ’ alo derim, hallederler.” Sigortam.net’in avantajlı dünyasından yararlanmak için hemen online sigorta sorgulama yapın ya da 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın. 

Benzer İçerikler

Araba Kasko Fiyatları 2018 Araba kasko fiyatları 2018, Sigortam.net üzerinden
kasko hesaplama ile kolayca öğrenilebilir.

Araba Kasko Fiyatları...2018

Kasko fiyatları aracınızın yaşı, modeli, geçmiş hasarları gibi durumlara göre değişiklik...göstermektedir. Araç fiyatları belirlenirken kasko değer listesi de baz alınabilir. Kasko değer listesi Türkiye...Sigortalar Birliği (TSB) tarafından her ay yayınlanır. "Kasko değer listesi 2018" listesine göz atabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta...şirketlerinin kasko tekliflerini sunan Sigortam.net’ten ihtiyacınıza ve bürçenize en uygun kaskoya 3 dakikada ulaşırsınız. Online...olarak istediğiniz sigorta şirketlerinin kasko fiyatlarını görür, karşılaştırır ve satın alabilirsiniz. [widget...id="sigortamnet_kasko_widget-2"] Herhangi bir kazayla karşılaşmanız durumunda aracınızın hasarlarının giderilmesi için...ödeyeceğiniz bedel kasko için ödeyeceğiniz miktardan çok daha fazladır. Manevi olarak ödeyecekleriniz ise hiç süphesiz...tartışılamaz. Kasko sigortası, aracınızı çarpma, çalınma, yanma vs. gibi en sık karşılaşılabilecek teminatlara karşı...güvence altına alır. İsterseniz ek teminatlarla da kasko poliçenizi genişletebilirsiniz. Kasko sigortası teminatlarını incelemek...için "Kasko Sigortası...Teminatları Nelerdir?" yazımızı okuyun. Ayrıca, poliçe vade hatırlatma formumuzu doldurmanız durumunda günü dolmuş ve yenilenmesi gereken...sigortanızı biz size hatırlatırız. Böylece hatırlamak zorunda olduğunuz bir işin yükünü sizden almış...oluruz. Sigortam.net’ten zaman kaybetmeden kaskonuzu yaptırın içiniz rahat olsun. Dilerseniz 444 24 00 numaralı...Sigorta Destek Hattımızdan da 7/24 detaylı bilgi alın.

Sigortam.net'ten Kasko Teklifi Alabileceğiniz 2018 Model...Arabalar

https://www.sigortam.net/ford-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/peugeot-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/opel-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/volkswagen-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/fiat-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/fiat-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/toyota-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/honda-kasko-sigortasi        
Groupama Sigorta Hasar Sorgulama
Kasko sigortası, olası bir kaza durumunda aracınızda...meydana gelebilecek hasarları teminat altına alır. Hasar yaşamanız durumunda en geç 5 iş günü içerisinde ilgili evraklar, imzalı...kaza tespit tutanağı, ruhsat fotokopileri, kaza anı fotoğraflarının çekilmesi gibi hasar anında yapılacak işlemleri tamamlayıp...hasar dosyasınzın açılması için sigorta şirketine iletmeniz gerekmektedir. Sigortam.net’ten Groupama Sigorta...kasko sigortası alanlar, hasar durumunda da rahat eder.  

Hasar Dosyanızı Kolayca Sorgulayın

Sigortam.net...üzerinden Groupama Sigorta'nın araç sigortalarını alanlar;
  • hasar yaşayan...müşterileri adına hasar dosyası sorgulama işlemlerini yapar,
  • hasarlarının durumu  ile ilgili gerekli bilgilendirme ve...yönlendirmeleri yaparak, hasarların teminatlar kapsamında giderilmesini takip eder.
Groupama Sigorta hasar dosyası...sorgulama ile siz de Groupama Sigorta kasko sigortanız kapsamındaki hasarlarınız için hasar dosya sorgulama işleminizi takip edebilirsiniz.