HDI Sigorta Kasko Sigortası |Sigortam.net- Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

HDI Kasko Sigortası

Sektöre yön veren sigorta şirketi olma vizyonu ile çalışan HDI Sigorta, Alman sigorta devi HDI-Gerling International Holding AG Ailesi’nin bir ferdi olarak yüzlerce acentesiyle Türkiye'nin her noktasında hizmet sunmaktadır. Müşterilerini uluslararası ekonomik gücünün bütün olanaklarıyla buluşturmayı hedefleyen HDI Sigorta, araç kasko sigortası, konut sigortası, sağlık sigortası, trafik sigortası gibi branşlarda hizmet vermektedir.

 
Trafik sigortası, kasko sigortası, yangın sigortası, ferdi kaza sigortası,  seyahat sigortası ve daha bir çok alanda müşterilerini güvence altına alan şirket, değişik ihtiyaçlara yönelik özel sigorta paketleri de sunmaktadır.
 

 7 Gün 24 Saat Ekspress Eksper Sadece HDI Sigorta’da

 
Sadece HDI Sigorta’nın verdiği bir hizmet olan 7/24 Ekspress Eksperlik ile günün her saati hasar ihbarı yapılabilmekte, olay yerine çok kısa bir süre içinde eksper gönderilmekte, raporlar internet üzerinden takip edildiğinden en geç 48 saat içinde şirket merkezine ulaştırılmaktadır.
 
Bu hizmeti ile kesintisiz müşteri memnuniyeti sunan HDI Sigorta, çok kapsamlı araç güvenceleri sunmaktadır.

 

Özel Kasko Sigortası Paketleri HDI Sigorta’da

 
Hızlı, bürokratik olmayan ve müşteri odaklı bir yaklaşımla çalışan HDI Sigorta, otomobil sigortalarında da müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hazırladığı değişik kasko sigortası seçenekleri sunmaktadır.
 
 
Çok geniş kapsamlı güvence sunan “Birleşik Kasko Sigortası”nın yanı sıra çok trafiğe çıkmayan, eski model araç sahibi olup kasko bedeli yüksek olan müşteriler için özel hazırlanan “Dar Kapsamlı Kasko Poliçesi” gibi özel araç kasko paketleri ve tüm yol yardım hizmetleri ve tıbbi hizmetler de HDI Sigorta güvenceleri arasında yer almaktadır.
Türkiye pazarına girdiği günden beri sunduğu hizmetlerde farklılık üreterek sektörde güçlü bir konuma erişen HDI Sigorta hizmetleri ve sigorta paketleri hakkında bilgi için Sigortam.net müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. 
 
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

4 Soruda Araç Değer Kaybı

Araç değer kaybı, hasar alarak onarım gören aracın ikinci el piyasa değerindeki düşüşü ifade eder. Peki, araç değer kaybı nasıl hesaplanır?

Devamını Oku

Sigorta Yenileme Nasıl Yapılır?

Sigortam.net'ten vade hatırlatma formunu doldurun, poliçenizin bitiş zamanını size biz hatırlatalım, bir de bunu düşünmek zorunda kalmayın.

Devamını Oku

Kasko ve Trafik Sigortası Birleşecek mi? Araç Sahiplerini Ne Bekliyor?

Trafik sigortası fiyatları tartışmasında flaş gelişme! Kasko ve trafik sigortası birleşiyor mu? Yetkililer ne diyor?

Devamını Oku