444 24 00
7/24 Yanınızdayız

HDI Kimsesiz Çocukları Sevindirdi

22 Mayıs 2012
Akşam
 
HDI Sigorta, Çocuk Esirgeme Kurumu'ndaki çocukları gülümsetebilmek amacıyla 'HDI Unutulmuş Çocuk Oyunları Şenliği'ni düzenledi.
 
Viyola Organizasyon'un katkılarıyla gerçekleştirilen şenlikte kolilerce oyuncak toplandı. Viyola Organizasyon Müdürü Esra Büyüktanır Toydemir ve HDI Sigorta acentelerinden Berdan Doğan'ın katkılarıyla, CNR Expo Mersin-Yenişehir Fuar Alanı'nda düzenlenen şenliğe katılan minikler; bezirgan başı, beş taş gibi unutulmuş çocuk oyunlarıyla eğlenceli dakikalar geçirdiler.
 
HDI Güney Anadolu Bölge Müdürü Nihan Bakmaz'ın da bulunduğu organizasyonda, toplanan oyuncaklar Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığıyla Çocuk Esirgeme Yurtlarına dağıtıldı.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.