HDI Sigorta Konut Sigortası Tanıtım Reklam Filmi

HDI Sigorta 2010 Konut Reklamı

Evimde huzur içinde yaşamak istiyorum ama aklımda hep o soru ‘Ya evime bir şey olursa?’ Silin bunları kafanızdan. Yuvanıza bir şey olacak endişesiyle yaşamanız zor. Uluslararası tecrübeye sahip HDI Sigorta yurt çapında 600’den fazla acentesinde konut sigortasıyla ihtiyaçlarınıza cevap vermek için sizleri bekliyor. HDI Sigorta daima yanınızda.

HDI Sigorta Nisan 2010 Konut Sigortası Reklam Videosu

HDI Sigorta konut sigortası videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

HDI SİGORTA A.Ş. Türkiye'nin her yerinde seçkin acenteleriyle olabilecek tüm risklere karşı evinizi, eşyalarınızı güvence altına alır.
 

HDI Sigorta Konut Sigortası

HDI Sigorta konut sigortası ile yuvanızı güvence altına alın. Sigortam.net üzerinden HDI Sigorta’nın konut sigortası tekliflerini alabilir, bütçenize en uygun konut sigortasına ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00

HDI Sigorta reklam videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

HDI Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Konut sigortalarında da diğer tüm sigortalarda olduğu gibi kapsam altında olan ve olmayan haller özel ve genel şartlar ile belirtilmiştir. Konut sigortası genel şartları her sigorta şirketi için aynıdır. Özel şartlar ise şirketler arasında farklılık gösterir.

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Sigortam.Net Özel İndirim Kampanyası Kuralları

Sigortam.net Özel İndirim Kampanyası

Sigortam.net müşterileri artık kasko sigortası...poliçelerine çok daha uygun fiyatlarla sahip oluyor. 1 Aralık 2016 tarihinden itibaren Sigortam.net'ten ilk defa kasko sigortası
 alanlar, özel indirim kampanyasından yararlanarak kasko sigortası poliçelerinde...%5'e varan indirim hakkı kazanıyor. [widget id="sigortamnet_kasko_widget-2"] İnternet sitemizden teklif alan müşterilerimize özel...indirim kampanyası ile ilgili kural ve şartlar aşağıda listelenmiştir:

Kampanya...Kuralları

  1. Kasko sigortası poliçelerinde uygulanacak %5 indirim kampanyası 700 TL ve...üzerindeki poliçelerde geçerlidir.
  2. Kampanya 1 Aralık 2016 tarihinden itibaren Sigortam.net’ten ilk defa...yaptırılacak olan kasko sigortası poliçelerinde geçerlidir.
  3. Kampanya yenileme poliçelerinde geçerli...değildir.
  4. Kasko sigortası poliçelerindeki %5 indirim kampanyasına Axa Sigorta, Aksigorta, Groupama Sigorta ve Unico...Sigorta şirketlerinden yapılacak olan poliçeler dahil değildir.
  5. Sigortam.net özel kurallarına uymayan...araçlar söz konusu kampanyadan yararlanamaz.