444 24 00
7/24 Yanınızdayız

“Yeşil Ofis Belgesi” HDI Sigorta’nın!

28 Şubat 2014

HDI Sigorta, WWF (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) tarafindan verilen “Yeşil Ofis Belgesi”ni alan ilk sigorta şirketi oldu.

2013 yılı Nisan ayında WWF ile sözleşme imzalayan HDI Sigorta, alt yapı çalışmasıyla geçirdiği Haziran ayı sonunda programa dahil oldu. Elektrik ve su tüketimini azaltan ve çalışanlarını bu konuda bilinçlendirmeyi hedefleyen şirket yetkilileri, WWF tarafından verilen 1 senelik sürenin 7. ayında belgeyi almaya hak kazandı.

HDI Sigorta Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen Yeşil Parti kutlamasına WWF Genel Müdürü ve Mütevelli Heyeti üyesi Engin Şenol, Projeler Yönetmeni Arzu Balkuv ve Kurumsal İlişkiler Yönetmeni Münevver Bayhan katıldı. Törene tüm HDI Sigorta çalışanları yeşil bir aksesuar ile katıldı. HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, Yeşil Ofis Belgesi’ni WWF Genel Müdürü Engin Şenol’dan teslim aldı.

HDI Sigorta’nın şirket içi yaptıkları gönüllü katılımlarla desteklenen proje kapsamında HDI Sigorta’nın 7 ayda yaptığı elektrik tasarrufunun 4 kişilik ailenin “41” yıllık elektrik tüketimine denk geldiği açıklandı.

Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak HDI Sigorta'nın en uygun kasko ve trafik sigortası fiyatlarını görebilir, satın alabilirsiniz. Dilerseniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta uzmanlarımıza ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.


Okumaya Devam Edin

Trafik Kazaları Sigorta Kapsamına Alındı

29 Kasım 2010 Pazartesi
2 yıldır kaza sonrası hastane masraflarını vatandaş kendi ödemek zorunda kaldığını söyleyen SGK Başkanı Emin Zararsız, yaptıkları değişiklikle bu durumun önüne geçtiklerini söyledi.

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası için Ankara'da Akademisyenlerle Buluştu

29 Kasım 2010 Pazartesi
DASK, Zorunlu Deprem Sigortası bilincini artırma ve sigortayı yaygınlaştırma çalışmaları kapsamında akademisyenlerle yaptığı toplantıların ikincisini Ankara’da düzenledi.

Sigorta Tüketicileri İnternete Yönelecek

05 Nisan 2011 Salı
TSRŞB Başkanı Hulusi Taşkıran, '5-10 lira fark yaratabilirim umuduyla trafik poliçesi için birkaç acenteden fiyat araştıran sigorta alıcısının, birkaç sene sonra bu poliçeleri internet vasıtasıyla alması çok uzak bir ihtimal değil' diye konuştu.