Olay Yeri Ekspertiz ve Çekici Hizmeti | HDI Sigorta | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

HDI Sigorta’dan 7/24 Olay Yeri Ekspertiz

HDI Sigorta 7/24 olay yeri ekspertiz hizmeti uygulamasına başlıyor. HDI Sigorta’dan kasko poliçesi alanlar, 365 gün 24 saat olay yeri ekspertiz ve çekici hizmeti alabilecek.
 
Tek taraflı kaza (hasar gören başka araç olmaması) durumunda sigortalı, 444 8 434 numaralı çağrı merkezini arayarak ekspertiz ve çekici talep edebilecek. Hizmetle beraber sigortalının polise kaza raporu tutturmasına da gerek kalmayacak. Kaza tespitinden sonra sigortalı araç, çekici yardımıyla anlaşmalı servise götürülecek, tamir süresince sigortalıya rent a car hizmeti verilecek. Böylece ihbar sonrası tekrar kaza araştırma ve değerlendirmesi gerekmeyeceğinden zaman kaybının da önüne geçilecek.
 
Şimdilik İstanbul, Ankara ve İzmir’de uygulanmaya başlanacak olan hizmet daha sonra diğer illerde de sunulacak.
 
Siz de Sigortam.net üzerinden kasko teklifi alın, sigorta sorgulama yapın, 444 24 00 Sigorta Danışma Hattı’nı arayarak en uygun kasko sigortasına ulaşın.
 
 
 
#%sskasko%#                        

Benzer İçerikler

Kasko Sigortası Tazminatı Arttı!

Türkiye Sigorta Birliği’nin verilerine göre 406 bin 254 otomobil hasar dosyası 600 milyon 916 bin sigorta tazminat ödemesi yapıldı.

Devamını Oku

Riski Yüksek Olan Sektörlere Sigorta Sürprizi!

Hazine Müsteşarlığı yaptığı bir değişiklikle, riski yüksek olan sektörlere sigorta yaptırma imkanı sunuyor. Değişikliğin detaylarına yazımızdan ulaşın.

Devamını Oku

Groupama Sigorta’dan Yol Yardım Hizmeti

Groupama Sigorta Genel Müdürü Ramazan Ülger, Groupama Sigorta’nın yol yardım hizmeti “Groupama Mobil Yardım”ı anlattı. İşte Ülger'in o açıklamaları.

Devamını Oku