444 24 00
7/24 Yanınızdayız

HDI Sigorta’dan 7/24 Olay Yeri Ekspertiz

HDI Sigorta 7/24 olay yeri ekspertiz hizmeti uygulamasına başlıyor. HDI Sigorta’dan kasko poliçesi alanlar, 365 gün 24 saat olay yeri ekspertiz ve çekici hizmeti alabilecek.
 
Tek taraflı kaza (hasar gören başka araç olmaması) durumunda sigortalı, 444 8 434 numaralı çağrı merkezini arayarak ekspertiz ve çekici talep edebilecek. Hizmetle beraber sigortalının polise kaza raporu tutturmasına da gerek kalmayacak. Kaza tespitinden sonra sigortalı araç, çekici yardımıyla anlaşmalı servise götürülecek, tamir süresince sigortalıya rent a car hizmeti verilecek. Böylece ihbar sonrası tekrar kaza araştırma ve değerlendirmesi gerekmeyeceğinden zaman kaybının da önüne geçilecek.
 
Şimdilik İstanbul, Ankara ve İzmir’de uygulanmaya başlanacak olan hizmet daha sonra diğer illerde de sunulacak.
 
Siz de Sigortam.net üzerinden kasko teklifi alın, sigorta sorgulama yapın, 444 24 00 Sigorta Danışma Hattı’nı arayarak en uygun kasko sigortasına ulaşın.
 
 
 
#%sskasko%#                        

Benzer İçerikler

Ray Sigorta 2013’te 354 Milyon Lira Prim Üretti

Ray Sigorta Genel Müdürü Levent Şişmanoğlu, 2013’ü 354 milyon liralık prim üretimi ve 8.5 milyon liralık vergi öncesi karla kapattıklarını açıkladı.

Devamını Oku

2014 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)’nin 2. Taksit Ödemesi Başlıyor

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)’nin 2. taksit ödemesi için son gün 1 Temmuz. 2014 yılı MTV fiyatlarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

En Çok Satılan Araç Listesi

Araba almak isteyip de en çok hangi marka ve modellerin satıldığını merak edenler için araştırdık ve dünyada en çok satın alınan araçların listesini çıkardık. 

Devamını Oku