Olay Yeri Ekspertiz ve Çekici Hizmeti | HDI Sigorta | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

HDI Sigorta’dan 7/24 Olay Yeri Ekspertiz

HDI Sigorta 7/24 olay yeri ekspertiz hizmeti uygulamasına başlıyor. HDI Sigorta’dan kasko poliçesi alanlar, 365 gün 24 saat olay yeri ekspertiz ve çekici hizmeti alabilecek.
 
Tek taraflı kaza (hasar gören başka araç olmaması) durumunda sigortalı, 444 8 434 numaralı çağrı merkezini arayarak ekspertiz ve çekici talep edebilecek. Hizmetle beraber sigortalının polise kaza raporu tutturmasına da gerek kalmayacak. Kaza tespitinden sonra sigortalı araç, çekici yardımıyla anlaşmalı servise götürülecek, tamir süresince sigortalıya rent a car hizmeti verilecek. Böylece ihbar sonrası tekrar kaza araştırma ve değerlendirmesi gerekmeyeceğinden zaman kaybının da önüne geçilecek.
 
Şimdilik İstanbul, Ankara ve İzmir’de uygulanmaya başlanacak olan hizmet daha sonra diğer illerde de sunulacak.
 
Siz de Sigortam.net üzerinden kasko teklifi alın, sigorta sorgulama yapın, 444 24 00 Sigorta Danışma Hattı’nı arayarak en uygun kasko sigortasına ulaşın.
 
 
 
#%sskasko%#                        

Benzer İçerikler

Motorlu Taşıtlar Vergisi 2012 Yılı İkinci Taksidi

2012 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)2. taksidi için ödeme zamanı geldi. Ödemenizi MTV indirimiden faydalanarak yapmak için yazımızı okuyun.

Devamını Oku

En Çok Hasar Otomobilde Yaşanıyor!

2014 yılının Ocak-Haziran döneminde eksper raporunda yer alan hasarların %57’si kasko sigortasına aitken, %43’ü de trafik sigortasına ait.

Devamını Oku

Elektikli Arabaların Türkiye’deki Üretim Tarihi Belli Oldu!

Elektrikli arabaların Türkiye'de ne zaman kullanılacağı belli oldu. Elektrikli arabalar için anlaşmalı sigorta şirketleri kasko fırsatlarını da sunabilir.

Devamını Oku