444 24 00
7/24 Yanınızdayız

HDI Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

HDI Sigorta Hakkında

Alman sigorta devi Talanx International AG Ailesi’ne dahil olan HDI Sigorta A.Ş. 1903'te kurulmuştur.Kurumsal oluşumunu kısa sürede tamamlayan HDI Sigorta, İç Anadolu, Marmara, Ege, Güney Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Orta Anadolu Bölge, İstanbul Bölge ve Samsun Bölge Müdürlükleri ile uzman acenteleriyle birlikte üstün hizmet ve yeni ürünlerini sigortalılarına sunuyor.

HDI Sigorta Aralık 2013 Reklam Videosu

HDI Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

100 yılı aşkın deneyime sahip 150 ülkede faaliyet gösteren ekonomik güç Türkiye’de. HDI Sigorta bütün Türkiye’nin hizmetinde.
 

HDI Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

HDI Sigorta hisselerini satın alan HDI International Holding AG hem bireysel hem de kurumsal müşterilere sigorta hizmeti veren bir Talanx grup şirketidir. Bünyesinde; 
 
    – HDI Hannover Versicherung AG, Austria 
    – HDI Seguros S.A., Brazil 
    – HDI Seguros S.A., Spain 
    – HDI Assicurazioni S.p.A., Italy 
    – HDI Verzekeringen N.V.Netherlands 
    – HDI Samopomoc TU, S.A., Poland 
    – HDI Asekuracja TU, S.A., Poland 
    – HDI ZAD, Bulgaria şirketleri bulunmaktadır. 

HDI Internatıonal Holding AG'nin prim üretimi 2005 yılı sonu itibariyle 4,8 Milyar, Almanya'nın en büyük 100 endüstriyel (Mercedes, MAN, VW, Lufthansa, Siemens, BASF gibi) firmasından 90'ı HDI'ın sigortalısıdır. 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.z.


Benzer İçerikler

Volkswagen Sigorta Sorgulama

Volkswagen sigorta sorgulama ile Volkswagen'inizin güvende olması için en uygun kasko ve trafik sigortası fiyatlarını kolayca bulun.

Devamını Oku

Sigortam.net Sigorta Danışmanları 7/24 Size Yardımcı Olmak için Hazır!

Sigortam.net'in sigorta konusunda uzman sigorta danışmanları poliçe seçiminden satın alıma, prim ödemesinden hasar durumuna kadar 7/24 yanınızdadır.

Devamını Oku

Seat Kasko Sigorta Sorgulama

Seat’niz için en uygun kasko sigortası Sigortam.net’te. Seat kasko sigorta sorgulama yaparak size en uygun kasko sigortasını seçin.

Devamını Oku