444 24 00
7/24 Yanınızdayız

HDI Sigorta’da Atamalar

04 Şubat 2014

Sigorta şirketi HDI Sigorta’da 2014’ün ilk ayında 3 atama gerçekleşti.

HDI Sigorta’da Feriha Burcu Çakıcı Altınay; Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve getirilirken, Ahmet Sertem Demir; Oto Dışı Teknik Genel Müdür Yardımcılığı’na ve Ufuk Ul ise Oto Sigortalarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

1980 yılında İstanbul doğumlu ve 2003 yılında Marmara Üniversitesi Aktüerya Bölümü’nden mezun olan Feriha Burcu Çakıcı Altınay, çalışma hayatına Pricewaterhouse Coopers’ta başladı. 2010’dan beri HDI Sigorta’da Muhasebe, Tahsilat, Fon Yönetimi, Bütçe ve Finansal Raporlama ve Rücu departmanlarının yöneticisi olarak görev yapan Altınay, 2014 yılı Ocak ayı itibariyle Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya devam ediyor.

Ahmet Sertem Demir, 1979 yılı Konya doğumludur. İzmir Buca Anadolu Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Demir, 2002 yılında sigortacılığa Marsh’ta plasman ekibinde görev alarak başladı. Ergo Sigorta’da Yangın ve Mühendislik Müdürü, Zurich Sigorta’da ise Kurumsal ve Ticari Teknik Koordinatörü olarak çalışan Demir, 2014 Ocak ayı itibariyle HDI Sigorta’da Oto Dışı Teknik Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya başladı. Ayrıca, Ahmet Sertem Demir’in “Proje Finansmanı ve Sigortası” isimli bir kitabı da bulunuyor.

Ufuk Ul ise, 1964 yılında İstanbul’da doğdu ve 1986 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde master yaptı. 1994 yılında Emek Sigorta’da Ar-Ge İstatistik Bölümü’nü kuran Ul, 1999-2000 yıllarında Ar-Ge İstatistik, Tarife ve Stratejiler Müdürü olarak Kapital Sigorta’da görev yaptı. Daha sonraki 9 yıl boyunca Aviva Sigorta’da Teknik Grup Başkanlığı ve Büyük Anadolu Projesi Koordinatörlüğü görevlerini birlikte sürdürdü. 2012’den bu yana HDI Sigorta’da görev alan Ul, Ocak 2014 itibariyle Oto Sigortalarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na görevine devam ediyor.


Okumaya Devam Edin

Trafik Kazaları Sigorta Kapsamına Alındı

29 Kasım 2010 Pazartesi
2 yıldır kaza sonrası hastane masraflarını vatandaş kendi ödemek zorunda kaldığını söyleyen SGK Başkanı Emin Zararsız, yaptıkları değişiklikle bu durumun önüne geçtiklerini söyledi.

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası için Ankara'da Akademisyenlerle Buluştu

29 Kasım 2010 Pazartesi
DASK, Zorunlu Deprem Sigortası bilincini artırma ve sigortayı yaygınlaştırma çalışmaları kapsamında akademisyenlerle yaptığı toplantıların ikincisini Ankara’da düzenledi.

Sigorta Tüketicileri İnternete Yönelecek

05 Nisan 2011 Salı
TSRŞB Başkanı Hulusi Taşkıran, '5-10 lira fark yaratabilirim umuduyla trafik poliçesi için birkaç acenteden fiyat araştıran sigorta alıcısının, birkaç sene sonra bu poliçeleri internet vasıtasıyla alması çok uzak bir ihtimal değil' diye konuştu.