HDI Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

HDI Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

Türkiye'den 40 sporcunun katıldığı Dünya Senior Takımlar Şampiyonası'nda HDI Sigorta, spora verdiği destekle sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini ekledi.

Önümüzdeki yıl 2013 Dünya Senior Takımlar Şampiyonası'nın Antalya'da gerçekleşeceğini belirten Türkiye Tenis Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Naibi, 'Bu önemli organizasyonda milli takımımıza büyük destek veren HDI Sigorta yöneticilerine teşekkür eder, Türk tenisine katkılarının artarak devam etmesini dileriz' dedi. HDI Sigorta ise Naibi'ye ve ekibine güzel işbirliklerinden dolayı teşekkür etti.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

Egzoz Muayenesine Dikkat Etmeyenler Yandı!

Trafikte egzoz muayenesi denetimlerinde 870 bin 333 TL para cezası kesildi. Muayeneyle ilgili yazımızdan bilgi alın, hem çevreyi hem de bütçenizi koruyun.

Devamını Oku

Kasko ve Trafik Sigortası Primleri Düşüyor!

Son dönemde sigorta primlerinin yükseltilmesi sigortalıların şikayetlerine neden oldu. Bu kapsamda sigorta primlerinde kademeli düşüş için çalışma başlatıldı.

Devamını Oku

2014 Araç Dünyasının En’leri

2014’ün ilk 3 ayı sayısal verileri ile en çok satılan otomobil markalarını öğrenebilir, uygun otomobil fiyatlarıyla araç sahibi olabilirsiniz.

Devamını Oku