Hemen Araba Satışı

Aracımı hemen satmak istiyorum diyen araç sahipleri için arabam.com Trink Sat uygulaması ile araba satışı artık çok kolay ve hızlı, nasıl mı? Araba bilgilerinizi girerek 30 saniyede fiyat teklifi alın, ücretsiz ekspertiz randevusu oluşturun ve fiyat konusunda anlaşırsanız aracınızı hemen satın!

Gelin Trink Sat ile araba satışı nasıl gerçekleşiyor birlikte bakalım.

İnternetten Teklif Alın!

2 dakikada 20 sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın, anında satın alın.

Trink Sat?

Arabam bugün hemen satsam kaç para eder sorusunun cevabı Trink Sat’ta. Öncelikle arabanızın özellik ve kondisyon bilgilerini girerek arabam.com`un fiyat teklifini öğrenmeniz gerekiyor. Aracımı hızla ancak değerinde satmak istiyorum diyen araç sahiplerinin içi rahat olabilir. arabam.com doğru fiyat güvencesi ile piyasadaki arz ve talebi dikkate alan bir fiyat algoritması kullanıyor ve bu sayede aracınızın değerine uygun bir fiyat belirliyor.

Eğer aracınıza verilen fiyat teklifini beğenmezseniz randevu alma işlemine devam etmeden süreçten ayrılabilirsiniz. Teklifi beğenmeniz durumunda ise size en yakın Trink Sat alım noktasından ekspertiz randevusu oluşturarak aracınızı kontrole götürebilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler ile ücretsiz ekspertiz kontrol sonuçlarının aynı çıkması sonucunda noterde satış işlemleri hızlıca tamamlanır.

Arabamı satmak istiyorum diyen araç sahipleri için Trink Sat, zamandan tasarruf etmenize de imkan verir. Araba satışı sonucu size ödenecek para banka hesabınıza anında yatırılır ve paranızı beklemek zorunda kalmazsınız. Üstelik arabam.com’un araba satışı için verdiği hizmet ücretsizdir.

Aracınızını Hemen Satın!

İkinci el araba satarken birçok kişi ile araç satışı için uzun görüşmeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Arabanızı hemen satma ihtiyacınız var ise bu süre size daha uzun ve sıkıcı da gelebilir. Satış sürecinin sıkıntılarını ortadan kaldıran Trink Sat ile ise zahmetsiz ve güvenli bir satış deneyimi sizleri bekliyor.
Fiyat konusunda kesin anlaşma sağlanması halinde, arabanızı arabam.com yetkili satın alma uzmanı arabam.com adına satın alır. Tanımadığınız insanlarla araba başında ya da telefonda görüşme yapmak yerine sadece teklif alıp anlaşarak aracınızı en hızlı şekilde satabilirsiniz. Üstelik bu şekilde dolandırıcılık riskine karşı da önlem almış olursunuz. Araç satış dolandırıcılığı ile araçsız ve parasız kalmak yerine arabam.com güvencesi ile nakit paranız anında hesabınızda!

Arabam.com Trink Sat hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın.

Müşteri Yorumları