Honda Accord Kasko Sigortası

telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En Ucuz Honda Accord Kasko Fiyatları! En uygun Honda Accord kasko sigortası Sigortam.net’te        

  • En iyi sigorta şirketlerinden Honda Accord sigortası teklifi alın. 
  • Honda Accord kasko fiyatlarını karşılaştırın. 
  • %45’e varan fiyat avantajlarını yakalayın!
  • Bütçenize en uygun Honda Accord sigortasını satın alın. 

 

Honda Accord Kasko Sigortası 

Honda Accord model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.  

 

Honda Accord Hakkında

Yeni Accord'un dış tasarımında yapılan iyileştirmeler sonucunda aerodinamik katsayıda %5 iyileştirme elde edildi. Şehir içi 10.2 lt., şehir dışı 5.7 lt. ve birleşik 7.3 lt. yakıt tüketimi ve 170g/km'lik emisyonuyla bir önceki modele göre %6 daha fazla ekonomik ve de çevreci. 5 ileri otomatik şanzıman, direksiyondaki kulakçıklar sayesinde manuel kullanıma olanak sağlar. EuroNCAP Çarpışma Testi’nde 5 yıldıza layık görülen Honda Accord’da bulunan daha alçak ağırlık merkezi, geniş tekerlek aralığı, çift kademeli ön hava yastıkları, yan ve tam boy perde hava yastıkları, aktif ön koltuk başlıkları, ABS, acil durum fren desteği (Brake Assist) ve çocuk koltuğu için ISOFIX bağlantıları ile güvenlik herzamanki gibi ön plandadır.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL