Honda Jazz Trafik Sigortası Fiyatları | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Honda Jazz Trafik Sigortası

Son 30 günde 29.935 kişi trafik sigortası teklifi alarak %45'e varan fiyat avantajı yakaladı. 

444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!
VEYA

Honda Jazz model aracınız için Sigortam.net’ten hemen trafik poliçesi sorgulaması yapın, en uygun Honda Jazz trafik sigortası fiyatlarına ulaşın.

En Uygun Honda Jazz Trafik Sigortası Fiyatları!  

En uygun Honda Jazz trafik sigortası Sigortam.net’te  

  • Türkiye'deki en iyi sigorta şirketlerinin Honda Jazz sigortası tekliflerini görün. 
  • Honda Jazz trafik sigortası fiyatları arasında karşılaştırma yapın. 
  • İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun Honda Jazz sigortasını satın alın.
  • Taksitli ödeme imkanından faydalanın. 

 

Honda Jazz Trafik Sigortası 

Honda Jazz model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net üzerinden 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması sayfasında yer alan forma bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak girin, kolayca araç trafik sigortası sorgulaması yapın.  

 

Honda Jazz Hakkında

Yeni Jazz, teknolojik üstünlüklerinin yanında çok yüksek bir donanım seviyesine de sahiptir. Joy+ ve Fun+ olarak iki farklı donanım paketi ile satışa sunulan Honda Jazz'ın Fun+ modelinde bulunan direksiyondan kumandalı ve hıza duyarlı müzik sistemi, otomatik farlar ve yağmur sensörlü silecekler, hız sabitleyici, polen filtreli otomatik klima, 6 adet hoparlör, yol bilgisayarı, ve çoklu bilgi ekranı, dijital bilgi ekranı, sis farları ve panoramik cam tavan özelliklerine karartılmış arka camlar da eklenerek sınıfının ötesinde bir donanım sunmaya devam ediyor. Her iki donanım paketi için de manuel ve CVT şanzıman seçenekleri mevcuttur.