Hür Sigorta | Sigortam.net Çalıştığımız Şirketler
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Hür Sigorta A.Ş. Hizmetlerinin Sonlandırılması Hakkında

Nisan 2015 Tarihinden sonra Hür Sigorta, sigortacılık faaliyetlerini sonlandırmıştır.

Kasko ve trafik sigortasını Hür Sigortadan almış olan kişilerin hasarları, vade tarihlerinin sonuna kadar Güvence Hesabı ile karşılanacaktır.


Benzer İçerikler

Bebek Sağlık Sigortası Almanın Faydaları

En iyi özel sağlık sigortasına ulaşmanın ve bebek sağlık sigortası almanın faydalarını yakalamanın tek adresi Sigortam.net!

Devamını Oku

Zurich Sigorta’da Müşteri Odaklı Memnuniyet

Zurich Sigorta dünya çapında hizmet verdiği birçok şubesi, 143 yıllık deneyimiyle Türkiye’deki en iyi sigorta şirketleri arasında yer alıyor.

Devamını Oku

Demir Hayat Sigorta

Demir Hayat Sigorta'nın, 1993 yılı Aralık ayında başlayan kuruluş çalışmaları, 28 Mart 1995'de şirketin resmen kurulmasıyla sonuçlanmıştır. Demir Hayat, 24 Temmuz 1996'da Alman denetim ve belgelendirme kuruluşu olan RWTÜV tarafından denetlenerek, ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk sigorta şirketi ünvanını elde etmiştir.   Sadece finans alanında uzmanlaşmış bir şirketler topluluğundan gelen bir sigorta şirketi olma özelliğini taşımaktadır. 1998 TÜSIAD – KALDER IŞ Mükemmelliği Ödülü için başvuruda bulunan ilk sigorta şirketidir. Demir Hayat Türkiye'de Bir İlke İmza Attı Demir Hayat […]

Devamını Oku