444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Hür Sigorta A.Ş. Hizmetlerinin Sonlandırılması Hakkında

Nisan 2015 Tarihinden sonra Hür Sigorta, sigortacılık faaliyetlerini sonlandırmıştır.

Kasko ve trafik sigortasını Hür Sigortadan almış olan kişilerin hasarları, vade tarihlerinin sonuna kadar Güvence Hesabı ile karşılanacaktır.


Benzer İçerikler

Bebek Sağlık Sigortası Almanın Faydaları

En iyi özel sağlık sigortasına ulaşmanın ve bebek sağlık sigortası almanın faydalarını yakalamanın tek adresi Sigortam.net!

Devamını Oku

Demir Hayat Sigorta

Demir Hayat Sigorta'nın, 1993 yılı Aralık ayında başlayan kuruluş çalışmaları, 28 Mart 1995'de şirketin resmen kurulmasıyla sonuçlanmıştır. Demir Hayat, 24 Temmuz 1996'da Alman denetim ve belgelendirme kuruluşu olan RWTÜV tarafından denetlenerek, ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk sigorta şirketi ünvanını elde etmiştir.   Sadece finans alanında uzmanlaşmış bir şirketler topluluğundan gelen bir sigorta şirketi olma özelliğini taşımaktadır. 1998 TÜSIAD – KALDER IŞ Mükemmelliği Ödülü için başvuruda bulunan ilk sigorta şirketidir. Demir Hayat Türkiye'de Bir İlke İmza Attı Demir Hayat […]

Devamını Oku

Groupama Sigorta ile Güven Yaratan Sigortacılar

Groupama Sigorta günümüzde birçok sigorta kaleminde sunduğu teminatlar ve hizmetlerle Türkiye’nin en iyi sigorta şirkerleri arasına girdi. 

Devamını Oku