Hür Sigorta A.Ş. Hizmetlerinin Sonlandırılması Hakkında

Nisan 2015 Tarihinden sonra Hür Sigorta, sigortacılık faaliyetlerini sonlandırmıştır.

Kasko ve trafik sigortasını Hür Sigortadan almış olan kişilerin hasarları, vade tarihlerinin sonuna kadar Güvence Hesabı ile karşılanacaktır.

Benzer İçerikler

BNP SigortaBNP Paribas grubunun sigorta birimi olan BNP Sigorta, 2008 yılından bu yana Türk sigortacılık...sektöründe yer almakta,
sigorta şirketleri arasında konumunu korumaktadır....Bireysel kredi koruma ve hayat sigortası alanlarında faaliyetlerini...sürdürmektedir. 

BNP Sigorta Hakkında

2010 yılı itibarıyla müşterilerine bireysel emeklilik ürünlerini de sunabilir hale gelen BNP Paribas Cardif Türkiye...emeklilik, hayat sigortacılığı ve elementer sigorta ürünlerine dair üç lisansı olan bir şirkettir. BNP Paribas Cardif Türkiye...geniş ürün portföyü ve uluslararası vizyonu ile kısa sürede pazarda kapsamlı hizmet veren bir sigorta platformu haline...gelmiştir. Genel Müdürlüğü İstanbul'da bulunan BNP Paribas Cardif Emeklilik’in ; İstanbul (5), Ankara, Antalya, Adana,...Gaziantep, İzmir, Trabzon ve Bursa'da bölge müdürlükleri, direkt satış ekibi ve 70’e yakın acentesi mevcuttur, TEB ile yapılan...münhasırlık anlaşması çerçevesinde 500’e yakın TEB şubesi ile müşterilerine ürünlerini sunmaktadır. BNP Sigorta benzeri...çeşitli sigorta çeşitlerini bir araya getiren Sigortam.net ile farklı...şirketlerin sigorta fiyat teklifleri arasında karşılaştırma yapın, online sigorta kolaylığı ile sigorta sahibi olun. Dilerseniz...7/24 hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattını arayın, sigorta sürecini hızlıca tamamlayın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL