Hyundai Elantra Trafik Sigortası Fiyatları | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Hyundai Elantra Trafik Sigortası

Son 30 günde 29.935 kişi trafik sigortası teklifi alarak %45'e varan fiyat avantajı yakaladı. 

444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!
VEYA

Hyundai Elantra model aracınız için Sigortam.net’ten kolayca trafik sigortası sorgulaması yapın, en iyi şirketlerden en uygun Hyundai Elantra trafik sigortasını satın alın.

En Uygun Hyundai Elantra Trafik Sigortası!

En uygun Hyundai Elantra trafik sigortası fiyatları Sigortam.net’te  

  • Türkiye’nin en iyi trafik sigortası şirketlerinin Hyundai Elantra trafik sigortası tekliflerini görün.
  • Zorunlu trafik sigortası fiyatları arasında karşılaştırma yapın. 
  • Bütçenize en uygun Hyundai Elantra sigortasını satın alın. 
  • Taksitli ödeme fırsatından yararlanın. 

 

Hyundai Elantra Trafik Sigortası

Hyundai Elantra model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın. 

Teklif formunu doldururken Hyundai Elantra model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

 

Hyundai Elantra Hakkında

Hyundai Elantra, güvenli sürüş sağlam adına geri dönüş kamerası ve ekranı, yağmur sensörü, radyo-CD-MP3 çalar, AUX-USB-iPod bağlantısı, çift bölmeli klima özellikleriyle donatılmıştır. Yakıt tüketimini azaltırken performansı artıran motor özellikleri, çift-sürekli değişken supap zamanlama sistemi (D-CVVT), 5.2 lt’ye kadar düşen yakıt tüketimi ve 132 PS (158 Nm tork) güç üreten motoruyla Hyundai Elantra yüksek performans sağlamaktadır.