Hyundai Kasko Sorgulama

telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Hyundai Kasko Sorgulama

Siz hala Hyundai’nizin kaskosunu yaptırmadınız mı? Sigortam.net’te kasko sorgulama yaparak, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinden Hyundai’nize özel en uygun kasko fiyatlarına ulaşın. 

En uygun Hyundai kasko fiyatlarına ulaşmak, Hyundai’nizi sigorta güvencesine almak çok kolay.

 

5 Adımda Hyundai Kasko

En pratik ve en ekonomik sigorta hizmetlerini ayağınıza getiren Sigortam.net bütün detayları sizin adınıza düşündü. Hyundai kasko sorgulama için size kalansa sadece birkaç adım;

  • En iyi sigorta şirketlerine sizi kolayca ulaştıracak Hyundai kasko sorgulama formunu doldurun, bilgilerin eksiksiz olmasına dikkat edin,
  • Sadece 3 dakikada ulaştığınız kasko fiyatları arasında Hyundai kasko sigortası için karşılaştırma yapın,
  • Dilerseniz % 45 fiyat avantajını ayağınıza getiren Sigortam.net’in online işlemleri ile kasko sahibi olun,
  • Online işlem yapmak istemezseniz, 7/24 hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız yardımıyla Hyundai kasko sorgulamanızı yapın.

Hyundai’yi Yakından Tanıyalım;

1967’de kurulan Hyundai Motor Company bugün otomotiv üretiminde Kore’nin tartışılmaz lideri, dünyanın ise önde gelen otomotiv üreticilerinden biri.

1.7 milyon adetlik üretim kapasitesine sahip marka Türk müşterileriyle ilk olarak 1990 yılında Kibar Holding’in Türkiye distribütörü olmasıyla tanıştı. Bugüne kadar 400 binin üzerinde araç üreten Hyundai Assan Fabrikası’nda saatte ortalama 22 araç üretiliyor ve günlük toplam üretim yaklaşık 400 adedi buluyor.

Bu araçlar içerisinde en çok tercih edilen modellerin başında ise Hyundai Accent, Hyundai Getz, Hyundai Sonata yer alıyor.

Marka bugün ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi’nin uygulandığı Hyundai Assan Fabrikası’nın ürettiği i20’ler, global üretim merkezleri gibi en üst seviyede üretim kalitesi ile tüketicilerine hizmet sunmaya devam ediyor.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL