444 24 00
7/24 Yanınızdayız

İhtiyaç Kredisi Yaz Fırsatları Hangikredi.com'da

16 Temmuz 2012
Her zaman gerekebilecek nakit ihtiyacı için bankalar, cazip krediler hazırlıyor. Tatil kredisi başta olmak üzere yaza özel kredi fırsatları da bunlardan birkaçı.
 
İhtiyaç kredisi almak, günümüz ekonomik koşulları içerisinde her bütçe, gelir, ihtiyaç ve beklenti sahibi tüketici için geçerli bir durum. Genel algının aksine, kredi kullanmayı ekstra ve olağanüstü bir ihtiyaç değil, kredi kartı kullanarak alışveriş yapmak şeklinde görmek gerekir.
 
Tatil kredisi başta olmak üzere, yaz geldiğinde yapılacak tatil planları, erken rezervasyon imkanlarının yanı sıra sektör itibariyle yaz geldiğinde nakit ihtiyacı duyulabilecek işler ya da bireysel ihtiyaçlar gibi pek çok etken, tüketicileri bu mevsimde ihtiyaç kredisi seçenekleri için düşündürebiliyor.
 
Banka kredileri içinde en popülerlerinden olan ihtiyaç kredisi için Garanti Bankası ve Finansbank gibi önemli bankaların hazırladığı güncel kredi fırsatlarına göz atmaya ne dersiniz?

 

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

 
Garanti Bankası İndirimli İhtiyaç Kredisi, yaza özel uygun faiz oranları, vade seçenekleri ve taksit tutarları ile dikkat çekiyor.
 
İşte Garanti Bankası’nın ihtiyaç kredisi için hazırladığı yazlık kampanya avantajları:
 
 

Finansbank İhtiyaç Kredisi

 
Finansbank ihtiyaç kredisi seçenekleri, bankaların ihtiyaç kredisi seçenekleri içerisinde en uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile ön plana çıkan tarifelere sahip. Hangikredi.com’a özel faiz oranları sunan Finansbank KrediKolay ile 60 aya varan vade seçenekleri ve % 1,12’den başlayan uygun faiz oranları ile nakit sahibi olabilirsiniz.
 
Finansbank ihtiyaç kredisi için örnek kredi hesaplama:
 
 
Tatil planı, erken rezervasyon, bireysel nakit ihtiyacı, işyeri ihtiyaçları, yeni ev eşyası almak, acil ödemeler ve planlar için bankaların ihtiyaç kredisi seçeneklerini inceleyin. 
 
 
Kredi karşılaştırma işlemi yaparak bankaların kredi koşullarını inceleyerek size en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine başvurabilirsiniz. Bunun için Hangikredi.com kredi hesaplama aracını önerebiliriz.
 

Okumaya Devam Edin

Hizmetlerimiz

15 Haziran 2010 Salı

Sigortam.net kasko sigortası, trafik sigortası, özel sağlık sigortası için sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satın alma hizmetleri sunar.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.

Aksigorta'nın Hedefi 1 Milyar Ciro

01 Haziran 2010 Salı

Aksigorta 2010 yılında sigorta bilincini geliştirme konusunda atağa kalktı. 2009 da 900 milyon ciro elde eden Aksigorta 2010 yılında 1 milyar liraya yakın ciro hedefliyor.