a-ticaret Nedir?

a-ticaret, internet müşterilerinin ihtiyaçlarını adım adım akıllıca analiz eden ve müşterinin ihtiyacına en uygun ürünü dinamik olarak hazırlayan bir e-ticaret uygulamasıdır.

a-ticaret uygulamalarında müşteriye sunulan standart bir ürün yoktur. Ürünler son aşamada müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak oluşturulur ve fiyatlandırılır. Böylece müşterinin ihtiyaçlarına en uygun ürünü en uygun fiyatla alması sağlanır.

Müşteri ihtiyaçlarının detaylı analizini gerektiren dinamik ürünlerin internet üzerinden pazarlanabilmesine imkan tanıyan yüksek teknoloji ürünü a-ticaret uygulamalarının ülkemizde ilk örneği Sigortam.net‘tir.

a-ticaret ve Sigortam.net

İnternet teknolojilerini kullanarak bireylerin ve kurumların tüm sigorta alım ve takip işlerinde zamandan ve paradan tasarruf etmelerini hedefleyen Sigortam.net ile tüketiciler birçok sigorta poliçesini karşılaştırıp, kendilerine en uygun poliçeyi farklı ödeme seçenekleri ile anında online satın alabilirler.

Ülkemizin finansal hizmetler alanındaki ilk B2C pazaryeri ve a-ticaret ‘Adaptive Commerce‘ uygulaması olan Sigortam.net tüketicilerin yoğun bilgi gerektiren sigortayı, bilerek, seçerek şeffaf bir süreçle almalarını sağlar. Önceki e-ticaret uygulamalarında kişi rafta duran özellikleri ve fiyatı önceden belli bir ürünü alırken, ‘Adaptive Commerce’uygulamalarında ürün tüketicinin özelliklerine ve ihtiyaçlarına uygun şekilde dinamik oluşturulur.

Sigortam.net, ülkemizin ilk a-ticaret uygulaması ile tüketicilerin verdikleri sigorta konuları, teminat ve risk profili bilgileri ile sigorta şirketlerinin risk kabul yönetmelikleri ve tarifelerine göre kişiye özel teklifler hazırlar. Yüksek bir teknoloji örneği olan a-ticaret uygulaması ile Sigortam.net, öncü kuruluş olarak elektronik ticarete çok farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Sigortam.net hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız tıklayınız.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL