444 24 00
7/24 Yanınızdayız

İngiltere'de Otomobil Sigortası Satışlarının %63'ü Online Yapılıyor

13 Nisan 2011
Accenture adlı araştırma şirketinin ulaştığı sonuçlara göre internet, İngiltere’de sigorta satış kanalları arasında tek tercih olmaya doğru gidiyor. Tüketicilerin %63’ü otomobil sigortalarını internetten satın alırken, ev sigortasını online yaptıranların oranı %45, hayat sigortasını online yaptıranların oranı ise %23. 
 
Tüketicilerin %81’i internetten satın aldığı araç sigortasının yenileme işlemleri için poliçe bitiminde piyasayı tekrar araştırdığını belirtmiş. Yine tüketicilerin %76’sının verdiği yanıta göre araç sigortası seçiminde en etkili unsur sigortanın fiyatı. 
 
Araç sigortası konusunda internetteki güvenilir şirket Sigortam.net, birlikte çalıştığı onlarca sigorta şirketinden aldığı fiyatları karşılaştırmalı olarak size sunar. İhtiyacınızı belirlemek ve bütçenize en uygun araç sigortasına ulaşmak için tıklayın.  

Okumaya Devam Edin

Hizmetlerimiz

15 Haziran 2010 Salı

Sigortam.net kasko sigortası, trafik sigortası, özel sağlık sigortası için sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satın alma hizmetleri sunar.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.

Aksigorta'nın Hedefi 1 Milyar Ciro

01 Haziran 2010 Salı

Aksigorta 2010 yılında sigorta bilincini geliştirme konusunda atağa kalktı. 2009 da 900 milyon ciro elde eden Aksigorta 2010 yılında 1 milyar liraya yakın ciro hedefliyor.