444 24 00
7/24 Yanınızdayız

İnternetten Sigorta Almak Ne Kadar Güvenli?

16 Eylül 2014

İnternetin, online yapılan işlemlerin dahil olmadığı alan neredeyse kalmadı.

Nerede olursanız olun gelişen teknoloji sayesinde internet elinizin altında. Kullanım alanı hergeçen gün artan internet sayesinde her türlü finansal işlemi kısa sürede sonuçlandırmak mümkün. 

İnternetin avantajlarından, kolaylıklarından nasibini alan sektörlerden biri de sigorta işlemleri oldu. Kişiler, internetin sınırları aşan bu avantajı sayesinde hem sigorta şirketleri tarafından verilen tekliflere kolayca ulaşılabilir hem de çok daha uygun sigorta fiyatlarını yakalayabiliyor. 

Online sigorta ile hem zamandan tasarruf edersiniz hem de enerjinizden. Tasarrufla birlikte pek çok avantajı da yakalarsınız. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

nternetten Sigorta Almanın Avantajları
 

 • Online sigorta işlemi yapacak kişiler, sigorta şirketlerinin kapısını çalmadan erişim imkanını yakalar. Böylece pek çok sigorta teklifini görme ve sigorta ürünleri içerisinden karşılaştırma yapma olanağına sahip olur.
   
 • Ulaştığı farklı sigorta şirketlerinin sigorta primlerini kolayca kıyaslayabilir. Hangi sigorta şirketinin priminin daha uygun olduğunu görebilir. 
   
 • Sigorta kapsamındaki teminatlara karar vererek, birçok sigorta teklifi alabilir.
   
 • Kişiler, kolaylaşan sigorta işlemleri sayesinde beklemeden oldukça hızlı bir şekilde sigorta hizmetleri alabilmektedir. 


Bütün avantajlarına ve kolaylıklarına rağmen online yapılan sigorta işlemleri ile ilgili soru işaretleri de yok değil. İnternetten sigorta almak ne kadar güvenli, internetten alınan sigorta poliçesi hasarı ne kadar karşılar, kişisel bilgileri vermek ne kadar doğru.... 

Sigorta alırken verilen kişisel ve T.C kimlik bilgilerinin internet ortamında dolaşıyor olması kaygı verici olabiliyor. Bugün gelişen teknoloji sayesinde bu kaygı da gittikçe yersiz bir hal almaktadır. 

Bugün bankacılık işlemleri online olarak çok yoğun olarak kullanılmakta, kredi kartı ödemeleri, yatırım işlemleri v.b alanlardaki işlemler güvenle yapılmaktadır. Sigorta yaptıracağınız şirkete ister telefon ile ister online ulaşın, öncesinde mutlaka bir araştırma yapın. 

Hala aradığınız şirketi bulamadıysanız 2001’den beri aynı özveriyle çalışan Sigortam.net’e gelin, internetin sunduğu avantajları sonuna kadar kullanın.

Sigortam.net’in Online İşlemleriyle;

Sigorta poliçenizi sadece 3 dakikada alabilir, primlerinizi online ödeyebilir, hasar takibinizi de internet üzerinden yapabilirsiniz. 

Online Sigorta Poliçeniz için;

 • Sigorta sorgulama formunu doldurun,
   
 • Dilediğiniz sigorta ürünü için sigorta şirketlerinin size özel tekliflerini görün,
   
 • Onlarca sigorta teklifi arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanını seçin,
 • Online sigorta işlemleri yerine telefon desteğiyle sigortalanmak için 7/24 hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın.
 • SSL ve SET protokolü ile %100 güvence altına alınan sigorta poliçenize ücretsiz kargo ile sahip olun.


Unutmayın, Sigortam.net’e bakmadan sigorta almayın!

  


Okumaya Devam Edin

Online Sigorta Alınır mı?

02 Mart 2016 Çarşamba
Sigorta, sokaktaki insan için çoğu zaman zorunluluk, kimi zaman yaptırsam iyi olacak sanırım bakış açısı ile alınan bir hizmetten öteye çoğu zaman geçemiyor.

Neden Sigortam.net’e Bakmadan Sigorta Alınmaz?

23 Haziran 2014 Pazartesi

Sigortam.net’e bakmadan sigorta almayın, sigorta alırken onlarca sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın.