Sigortam.net Kara Murat Reklamı | Genel | Sigortam.net

Sigortam.net dikkat çeken reklam filmlerine bir yenisini daha ekleyerek kaldığı yerden devam ediyor. Sigortam.net Kara Murat reklam serilerinin ilki trafik sigortası özelinde başladı.

Kara Murat Sigortam.net reklamında, Kara Murat filmlerimize bir geri dönüş yapıyoruz. Kara Murat trafik sigortası reklamında kötü adam trafik sigortası tekliflerini insanların üzerine atarken “Teklifler.. Trafik sigortası teklifleri” bağırışları ile halk kaçışmaya başlıyor. İşte tam o sırada Kara Murat gelir ve herkes Kara Murat’a bakarak kurtulduğunu anlıyor.

Kara Murat ise kötü adama doğru “gelin bakalım trafik sigortası teklifleri” diyerek kötü adamın kayalarla attığı çok sayıda teklifin üzere atlayarak kırmaya başlıyor. İlkinde “bu anam için” ikincisinde “bu arabam için” en son “bu da sigortam attığı için” diyerek insanların üzerine üzerine gelen trafik sigortası tekliflerini tek tek kırıyor. İnsanların her taraftan üzerilerine gelen ve karar vermelerini zorlaştıran trafik sigortası teklifleri yerine Sigortam.net’ten teklif alarak onları zorlu bir karar sürecinden yani reklamdaki kayaları atan kötü adamdan kurtarıyor.

Kara Murat zaferle “Ben trafik sigortasına fazla para ödemem, ödetmem” diyor ve Sigortam.net keçisine dönüyor. Sonrasında Kara Murat trafik sigortası teklifini nasıl alacağını anlatıyor:

Hemen Sigortam.net’e girerim, 20 şirketin teklifini karşılaştırıp en ucunuzu anında alırım. Üstüne taksit taksit öderim.

Çok sayıda teklif içerisinden Kara Murat Sigortam.net‘ten teklif alıyor ve en ucuz trafik sigortasını kolaylıkla buluyor. Siz de sadece bilgilerinizi girerek tek bir ekranda 20 sigorta şirketinin tekliflerini 2 dakikada karşılaştırın, trafik sigortanıza fazla para ödemeden en ucunuzu anında online satın alın.

En İyi Teklif Sigortam.net’te!

İnternetten Teklif Alın!

2 dakikada 22 sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın, anında satın alın.

Müşteri Yorumları