Bir "tık"la Aracınızın Kasko Değer Listesi artık iPhone'da - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Bir “tık”la Aracınızın Kasko Değer Listesi Artık iPhone’da

01 Nisan 2013 tarihinden itibaren sigorta şirketleri kasko bedelleri için “Kasko Araç Değer Listesi” dışında bir kaynağı referans alabilirler. Bu tarihten itibaren poliçelerde “Araç Değeri” değil sadece referans kaynağı belirtilecektir.

 

SigortacıGazetesi
 
Kısa süre önce kurumsal web sitesini yenileyerek günceli yakalayan Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği, iPhone uygulamasını hayata geçirdi. www.tsrsb.org.tr  artık bir telefon kadar yakınımızda.
 
Sigorta sektörü hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin referans bilgi kanalı olan TSRŞB kurumsal web sitesi  www.tsrsb.org.tr’ye bundan sonra iPhone aracılığı ile de ulaşılabilecek.
 
iPhone kullanıcılarının App Store’dan indirebileceği TSRŞB uygulaması ile;
Motorlu Taşıtlar Vergisi ile ilgili listeler,
Üye şirket bilgileri, 
Duyurular, 
Haberler, 
Hak Sahiplerince Aranmayan Paralar, 
TSRŞB’nin tarihçesi ve kurumla ilgili açıklamalar ile iletişim bilgilerine kolaylıkla erişim sağlanabilecek.
 
TSRŞB iPhone uygulamasını indirmek isteyen kullanıcıların yazılım versiyonunun en az 4.2 olması yeterli olacak ve kullanıcılar App Store’u ziyaret ederek uygulamayı kolaylıkla cihazlarına indirebilecekler.
 
Kısa süre önce kurumsal web sitesini (www.tsrsb.org.tr) yenileyerek,  siteyi kullanıcı dostu hale getiren ve günceli yakalan TSRŞB, iPhone uygulamasıyla da sektöre artı değer katmayı hedefliyor.

Benzer İçerikler

Trafik Sigortası Primleri Kasko Primlerini Geçti

Trafik sigortası primleri ilk defa kasko primlerini geçti. Yıllardır en çok prim üretilen ürün kasko sigortası iken zamlardan sonra trafik sigortasında kasko sigortasının 3 katı prim üretildi.

Devamını Oku

AIG Çevremize Sahip Çıkıyor

Türkiye’de 2006 yılından bu yana Çevre Kirliliği Sigortası ile iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayan AIG Sigorta, 2014 yılından itibaren ticari sigortalar bünyesinde Çevre Kirliliği Sigortaları departmanını kurarak bu alanda büyümeyi ve daha çok iş ortağına ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Güneş Sigorta’dan “Facebook Sigortası”

Güneş Sigorta, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdiği yeni uygulaması Güneş Sigorta Facebook Sigortası ile site kullanıcılarının 'hesabım tanımadığım kişilerin eline geçer, anılarım kaybolursa' endişesine son veriyor.
 

Devamını Oku