Bir "tık"la Aracınızın Kasko Değer Listesi artık iPhone'da - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Bir “tık”la Aracınızın Kasko Değer Listesi Artık iPhone’da

01 Nisan 2013 tarihinden itibaren sigorta şirketleri kasko bedelleri için “Kasko Araç Değer Listesi” dışında bir kaynağı referans alabilirler. Bu tarihten itibaren poliçelerde “Araç Değeri” değil sadece referans kaynağı belirtilecektir.

 

SigortacıGazetesi
 
Kısa süre önce kurumsal web sitesini yenileyerek günceli yakalayan Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği, iPhone uygulamasını hayata geçirdi. www.tsrsb.org.tr  artık bir telefon kadar yakınımızda.
 
Sigorta sektörü hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin referans bilgi kanalı olan TSRŞB kurumsal web sitesi  www.tsrsb.org.tr’ye bundan sonra iPhone aracılığı ile de ulaşılabilecek.
 
iPhone kullanıcılarının App Store’dan indirebileceği TSRŞB uygulaması ile;
Motorlu Taşıtlar Vergisi ile ilgili listeler,
Üye şirket bilgileri, 
Duyurular, 
Haberler, 
Hak Sahiplerince Aranmayan Paralar, 
TSRŞB’nin tarihçesi ve kurumla ilgili açıklamalar ile iletişim bilgilerine kolaylıkla erişim sağlanabilecek.
 
TSRŞB iPhone uygulamasını indirmek isteyen kullanıcıların yazılım versiyonunun en az 4.2 olması yeterli olacak ve kullanıcılar App Store’u ziyaret ederek uygulamayı kolaylıkla cihazlarına indirebilecekler.
 
Kısa süre önce kurumsal web sitesini (www.tsrsb.org.tr) yenileyerek,  siteyi kullanıcı dostu hale getiren ve günceli yakalan TSRŞB, iPhone uygulamasıyla da sektöre artı değer katmayı hedefliyor.

Benzer İçerikler

Sigorta Sektörünün Oscar’ları Sahiplerini Buldu

Poliçem Dergisi tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Sigorta Kulis Ödülleri, İzmir Arena’da düzenlenen özel bir törende sahiplerini buldu.

Devamını Oku

Sigorta Tüketicileri İnternete Yönelecek

TSRŞB Başkanı Hulusi Taşkıran, '5-10 lira fark yaratabilirim umuduyla trafik poliçesi için birkaç acenteden fiyat araştıran sigorta alıcısının, birkaç sene sonra bu poliçeleri internet vasıtasıyla alması çok uzak bir ihtimal değil' diye konuştu.

Devamını Oku

Ray’ın Sahibi Vienna, Türkiye’de Şirket Arıyor

Ray Sigorta’nın yüzde 84.26’lık hissesinin sahibi Avusturya merkezli Vienna Insurance Group (VIG), Türkiye’de satın alma için şirket arıyor

Devamını Oku