Bir "tık"la Aracınızın Kasko Değer Listesi artık iPhone'da - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Bir “tık”la Aracınızın Kasko Değer Listesi Artık iPhone’da

01 Nisan 2013 tarihinden itibaren sigorta şirketleri kasko bedelleri için “Kasko Araç Değer Listesi” dışında bir kaynağı referans alabilirler. Bu tarihten itibaren poliçelerde “Araç Değeri” değil sadece referans kaynağı belirtilecektir.

 

SigortacıGazetesi
 
Kısa süre önce kurumsal web sitesini yenileyerek günceli yakalayan Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği, iPhone uygulamasını hayata geçirdi. www.tsrsb.org.tr  artık bir telefon kadar yakınımızda.
 
Sigorta sektörü hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin referans bilgi kanalı olan TSRŞB kurumsal web sitesi  www.tsrsb.org.tr’ye bundan sonra iPhone aracılığı ile de ulaşılabilecek.
 
iPhone kullanıcılarının App Store’dan indirebileceği TSRŞB uygulaması ile;
Motorlu Taşıtlar Vergisi ile ilgili listeler,
Üye şirket bilgileri, 
Duyurular, 
Haberler, 
Hak Sahiplerince Aranmayan Paralar, 
TSRŞB’nin tarihçesi ve kurumla ilgili açıklamalar ile iletişim bilgilerine kolaylıkla erişim sağlanabilecek.
 
TSRŞB iPhone uygulamasını indirmek isteyen kullanıcıların yazılım versiyonunun en az 4.2 olması yeterli olacak ve kullanıcılar App Store’u ziyaret ederek uygulamayı kolaylıkla cihazlarına indirebilecekler.
 
Kısa süre önce kurumsal web sitesini (www.tsrsb.org.tr) yenileyerek,  siteyi kullanıcı dostu hale getiren ve günceli yakalan TSRŞB, iPhone uygulamasıyla da sektöre artı değer katmayı hedefliyor.

Benzer İçerikler

Egzoz Emisyon Cezası 1700 TL

Egzoz emisyon denetimleri arttırıldı, limit değerleri aşarak havayı kirleten araçlar için ceza 1700 TL.

Devamını Oku

Yeni BES Yasası 01 Ocak 2013’ten İtibaren Uygulanmaya Başlıyor

Eski sistemde emeklilik şirketleri ile müşteriler arasında yaşanan büyük bir sıkıntı, durumun yargıya taşınması ile çözümlendi ve konu üzerine meclis yeni bir yasa çıkarttı. 

Devamını Oku

2015 Yılının En Güvenli Otomobili Belli Oldu!

Otoyol Güvenliği Sigorta Enstitüsü (IIHS) araçları kaza ve güvenlik testinden geçirdi. Bu test sayesinde 2015 yılının en güvenli otomobilini de seçti.

Devamını Oku