Bir “tık”la Aracınızın Kasko Değer Listesi Artık iPhone’da

01 Nisan 2013 tarihinden itibaren sigorta şirketleri kasko bedelleri için “Kasko Araç Değer Listesi” dışında bir kaynağı referans alabilirler. Bu tarihten itibaren poliçelerde “Araç Değeri” değil sadece referans kaynağı belirtilecektir.

 

SigortacıGazetesi
Bir Kısa süre önce kurumsal web sitesini yenileyerek günceli yakalayan Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği, iPhone uygulamasını hayata geçirdi. www.tsrsb.org.tr  artık bir telefon kadar yakınımızda.
Sigorta sektörü hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin referans bilgi kanalı olan TSRŞB kurumsal web sitesi www.tsrsb.org.tr’ye bundan sonra iPhone aracılığı ile de ulaşılabilecek.
iPhone kullanıcılarının App Store’dan indirebileceği TSRŞB uygulaması ile;
Motorlu Taşıtlar Vergisi ile ilgili listeler,
Üye şirket bilgileri,
Duyurular,
Haberler,
Hak Sahiplerince Aranmayan Paralar,
TSRŞB’nin tarihçesi ve kurumla ilgili açıklamalar ile iletişim bilgilerine kolaylıkla erişim sağlanabilecek.
TSRŞB iPhone uygulamasını indirmek isteyen kullanıcıların yazılım versiyonunun en az 4.2 olması yeterli olacak ve kullanıcılar App Store’u ziyaret ederek uygulamayı kolaylıkla cihazlarına indirebilecekler.
Kısa süre önce kurumsal web sitesini (www.tsrsb.org.tr) yenileyerek, siteyi kullanıcı dostu hale getiren ve günceli yakalan TSRŞB, iPhone uygulamasıyla da sektöre artı değer katmayı hedefliyor.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL