444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Bir "tık"la Aracınızın Kasko Değer Listesi Artık iPhone'da

17 Ocak 2011
01 Nisan 2013 tarihinden itibaren sigorta şirketleri kasko bedelleri için “Kasko Araç Değer Listesi” dışında bir kaynağı referans alabilirler. Bu tarihten itibaren poliçelerde “Araç Değeri” değil sadece referans kaynağı belirtilecektir.

 

SigortacıGazetesi
 
Kısa süre önce kurumsal web sitesini yenileyerek günceli yakalayan Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği, iPhone uygulamasını hayata geçirdi. www.tsrsb.org.tr  artık bir telefon kadar yakınımızda.
 
Sigorta sektörü hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin referans bilgi kanalı olan TSRŞB kurumsal web sitesi  www.tsrsb.org.tr’ye bundan sonra iPhone aracılığı ile de ulaşılabilecek.
 
iPhone kullanıcılarının App Store’dan indirebileceği TSRŞB uygulaması ile;
Motorlu Taşıtlar Vergisi ile ilgili listeler,
Üye şirket bilgileri, 
Duyurular, 
Haberler, 
Hak Sahiplerince Aranmayan Paralar, 
TSRŞB’nin tarihçesi ve kurumla ilgili açıklamalar ile iletişim bilgilerine kolaylıkla erişim sağlanabilecek.
 
TSRŞB iPhone uygulamasını indirmek isteyen kullanıcıların yazılım versiyonunun en az 4.2 olması yeterli olacak ve kullanıcılar App Store’u ziyaret ederek uygulamayı kolaylıkla cihazlarına indirebilecekler.
 
Kısa süre önce kurumsal web sitesini (www.tsrsb.org.tr) yenileyerek,  siteyi kullanıcı dostu hale getiren ve günceli yakalan TSRŞB, iPhone uygulamasıyla da sektöre artı değer katmayı hedefliyor.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.