Bir "tık"la Aracınızın Kasko Değer Listesi artık iPhone'da - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Bir “tık”la Aracınızın Kasko Değer Listesi Artık iPhone’da

01 Nisan 2013 tarihinden itibaren sigorta şirketleri kasko bedelleri için “Kasko Araç Değer Listesi” dışında bir kaynağı referans alabilirler. Bu tarihten itibaren poliçelerde “Araç Değeri” değil sadece referans kaynağı belirtilecektir.

 

SigortacıGazetesi
 
Kısa süre önce kurumsal web sitesini yenileyerek günceli yakalayan Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği, iPhone uygulamasını hayata geçirdi. www.tsrsb.org.tr  artık bir telefon kadar yakınımızda.
 
Sigorta sektörü hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin referans bilgi kanalı olan TSRŞB kurumsal web sitesi  www.tsrsb.org.tr’ye bundan sonra iPhone aracılığı ile de ulaşılabilecek.
 
iPhone kullanıcılarının App Store’dan indirebileceği TSRŞB uygulaması ile;
Motorlu Taşıtlar Vergisi ile ilgili listeler,
Üye şirket bilgileri, 
Duyurular, 
Haberler, 
Hak Sahiplerince Aranmayan Paralar, 
TSRŞB’nin tarihçesi ve kurumla ilgili açıklamalar ile iletişim bilgilerine kolaylıkla erişim sağlanabilecek.
 
TSRŞB iPhone uygulamasını indirmek isteyen kullanıcıların yazılım versiyonunun en az 4.2 olması yeterli olacak ve kullanıcılar App Store’u ziyaret ederek uygulamayı kolaylıkla cihazlarına indirebilecekler.
 
Kısa süre önce kurumsal web sitesini (www.tsrsb.org.tr) yenileyerek,  siteyi kullanıcı dostu hale getiren ve günceli yakalan TSRŞB, iPhone uygulamasıyla da sektöre artı değer katmayı hedefliyor.

Benzer İçerikler

Anadolu Sigorta ile Seyahatlarinizde Güvencedesiniz!

Anadolu Sigorta müşterilerine yeni sunduğu yurt dışı seyahat sigortası paketiyle yolculukların keyifli geçmesini amaçlıyor.

Devamını Oku

Aviva Sigorta Kasko Paketleri

Sektörün büyük oyuncularından olan Aviva Sigorta, avantajlı kaskolight ve kaskolay ürünleriyle sürücüleri pek çok külfetten kurtarıyor!

Devamını Oku

İki Dev Dünya Markasından Büyük İşbirliği..

HDI sigorta ve Galatasaray, sigortacılık alanında işbirliği yapmak amacıyla başlattığı proje kapsamında 20 ilde açılacak özel konsept acenteliklerle taraftarlara sigorta ürününü pazarlayacaklar.

Devamını Oku