444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Değeri Nasıl Hesaplanır?

Motorlu kara taşıtları sınıfına giren tüm araçların, modellerine ve yıllarına göre kasko değeri değişmektedir. Kasko sigortası yaptırmak istediğinizde aracınızın değerini bilmeniz ve kasko bedelinizi bu değer üzerinden hesaplatmanız gerekmektedir. 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Sigorta poliçeniz düzenlenirken aracınızın kasko değeri esas alınmaktadır. Sonradan eklenmiş aksesuarlar varsa, bunların bedeli aracın kasko değerine dahil edilmez. 
 
 
Kasko için araç değeri belirlemeye ve kasko poliçelerinin düzenlenmesine yardımcı olmak amacıyla Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından her ay “kasko değer listesi” hazırlanmaktadır. 
 
 
Bu kasko değer listesi tavsiye amaçlı olup, aracınız için sigorta yaptırma esnasındaki piyasa şartlarına göre belirlenen araç kasko değerinin altında ve üzerinde sigorta yapılabilir. Aracınızın kasko bedelinin nasıl belirlendiğini öğrenmek için "Yeni Kasko Sistemi ve Araç Rayiç Bedel Belirleme" yazımızı mutlaka inceleyin.
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

Oto Cam Hasarlarında Gerekli Belgeler

Oto cam hasarının kasko kapsamında karşılanması ve camların değiştirilmesi için servise gitmeden önce bazı belgelerin tamamlanması gerekiyor.

Devamını Oku

Kış Aylarında Güvenli Sürüş için Püf Noktalar

Kış ayları yaklaşırken güvenli sürüş için gerekli olan noktaları öğrenin, en uygun fiyatla kaskonuzu da yaptırarak güvenli yolculukların tadını çıkarın.

Devamını Oku

Araç Kasko Fiyatları

En uygun araç sigorta fiyatları, en iyi kasko hizmeti Sigortam.net’te. 3 dakikada online teklif alın, en iyi sigortayı zaman kaybetmeden yaptırın.

Devamını Oku