Kasko Fiyatları | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Fiyatları

Son 30 günde 9456 kişi Sigortam.net'ten kasko teklifi alarak %45'e varan fiyat avantajı yakaladı.

444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!
VEYA

En doğru kararı vermek ve en uygun kasko fiyatları ile sigortalanmak için Sigortam.net'in size özel seçeneklerini değerlendirin, 2 dakikada teklif alın!

En Avantajlı Kasko Fiyatları Sigortam.net'te 

Her şirketten tek tek araç sigortası fiyatı almak yerine Sigortam.net’te tek bir form doldurarak 2 dakikada tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin kasko fiyatları ve tekliflerine ulaşın. Online teklif alamadığınız şirketlerin tekliflerini sizin için telefonda hazırlayalım. Siz sadece 3 dakikada kasko sorgulayın ve sizin için en uygun araba kasko fiyatlarına ulaşmanın keyfini çıkarın. Araç sigortası hesaplama ile 2016'da en iyi fiyat garantisi Sigortam.net'te.

  • Sigortam.net üzerinden kasko sigortası fiyatlarını karşılaştırma yaparak farklı sigorta şirketleri tarafından verilen araç kasko fiyatlarını görür, seçimi siz yaparsınız.
  • Araç kasko sigortanızın hangi teminatları içereceğini seçerek, taşıt sigortası fiyatlarının nasıl belirlendiğini net olarak görebilirsiniz.
  • Beklenmedik bir hasarda maddi zararınız olmaz, kasko güvencesi ile hasarınız ödenir, aracınız tamir edilir.
  • Aracınızın o yıl ne kadar masraf çıkaracağını bilemezsiniz ama her ay ne kadar araç sigortası primi ödeyeceğinizi bilirsiniz.

​Unutmayın, en uygun araba kasko fiyatları Sigortam.net'te. Şirket şirket dolaşarak boşa vakit kaybetmek yerine 2016 araç kasko fiyatları için 3 dk'da sorgulama yapın, en iyi fiyat garantisi avantajıyla ihtiyacınız olan poliçeye kolayca ulaşın.