Kasko Fiyatları | Sigortam.net

Kasko Fiyatları

Son 30 günde 22.583 kişi Sigortam.net'ten kasko teklifi alarak %50'ye varan fiyat avantajı yakaladı.
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En Avantajlı Kasko Fiyatları Sigortam.net'te 

Her şirketten tek tek araç sigortası fiyatı almak yerine Sigortam.net’te tek bir form doldurarak 2 dakikada tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin kasko fiyatları ve tekliflerine ulaşın. Online teklif alamadığınız şirketlerin tekliflerini sizin için telefonda hazırlayalım. Siz sadece 3 dakikada kasko sorgulayın ve sizin için en uygun araba kasko fiyatlarına ulaşmanın keyfini çıkarın. Araç sigortası hesaplama ile 2017'de en iyi fiyat garantisi Sigortam.net'te.

  • Sigortam.net üzerinden kasko sigortası fiyatlarını karşılaştırma yaparak farklı sigorta şirketleri tarafından verilen araç kasko fiyatlarını görür, seçimi siz yaparsınız.
  • Araç kasko sigortanızın hangi teminatları içereceğini seçerek, taşıt sigortası fiyatlarının nasıl belirlendiğini net olarak görebilirsiniz.
  • Beklenmedik bir hasarda maddi zararınız olmaz, kasko güvencesi ile hasarınız ödenir, aracınız tamir edilir.
  • Aracınızın o yıl ne kadar masraf çıkaracağını bilemezsiniz ama her ay ne kadar araç sigortası primi ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Kasko fiyatları için teklif araç sahipleri şirketlerin birbiriyle oldukça alakasız teklifler verdiğini görmüştür. Bunun nedeni her şirketin farklı risk değerlendirmesinin yanı sıra, kasko poliçesinin içeriği ile de doğrudan ilgilidir. Araç sahibi kasko poliçesini yaptırırken önceliği kasko fiyatları değil, kasko poliçesinin teminatları olmalıdır. Bu nedenle olası bir kaza veya arıza anında mağdur duruma düşmemek için yaptırılacak olan kasko sigortasında uzman bir sigorta danışmanında destek almak büyük önem taşımaktadır. 

​Unutmayın, en uygun araba kasko fiyatları Sigortam.net'te. Şirket şirket dolaşarak boşa vakit kaybetmek yerine 2017 araç kasko fiyatları için 3 dk'da sorgulama yapın, en iyi fiyat garantisi avantajıyla ihtiyacınız olan poliçeye kolayca ulaşın.

Hemen Arayın
444 24 00
7/24 Müşteri Hizmetleri
50.037 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X