Kasko Poliçesi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Günlük hayatımızda pek çok konuda (ev, ofis, araç, sağlık vb.) kullandığımız sigortalar oldukça geniş kapsamlı ve uzmanlık gerektiren ürünlerdir. Sigortacılık sektöründe, yanlış ve eksik bilgi sahibi olma sonucunda sigortalıların herhangi bir maddi hasar gerçekleştiğinde eksik teminat aldığı durumlar görülmektedir.

Bu nedenle internet üzerinden kasko poliçesi sorgulama sistemi, sigorta konusunda çok fazla bilgisi olmayan sahip bir kişi için kullanımı kolay ve faydalı bir sistemdir.
Online sigorta sorgulama sistemi ile kişiye ve araca özel bilgiler ışığında pek çok farklı sigorta firmasından en doğru ve en uygun sigorta poliçesini bulmak ve incelemek mümkündür. Kasko sorgulama sistemi ile şirketler arası fiyat ve hizmet farkları da detaylı olarak görülebilir.

Online Sigorta Sorgulamanın Önemi

Online sigorta sorgulama, ihtiyaçlara ve bütçeye en uygun sigorta poliçesini bulmak için bütün sigorta branşlarında mutlaka başvurulması gereken bir yöntemdir.

İnternetten Teklif Alın!

2 dakikada 20 sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın, anında satın alın.

Farklı sigorta şirketleri, araç kasko sigortası teklifi verirken farklı kriterleri değerlendirirler. Kasko prim tutarı hem araç ve ruhsat sahibinin özelliklerine hem de sigorta şirketlerinin bu özelliklere karşı belirledikleri değer nedeniyle çok farklılık gösterebilir.
Sigortam.net’te kasko poliçesi sorgulama işlemi ile için kısa bir form doldurarak anında farklı sigorta şirketlerinin kasko sigortası teklifleri online görülebilir.
Kasko sigortası fiyatları, aracın modeline, ruhsat sahibinin kişisel özelliklerine, poliçe teminatlarına, daha önce yapılmış poliçelere, aracın kasko değerine ve sigorta şirketlerine göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle herhangi bir marka için araç için belli bir kasko bedeli belirlenemez.

Kasko sigortası konusunda detaylı bilgi almak ve en uygun kaskoyu satın almak için Sigortam.net sitesinden veya 444 24 00 numaralı telefondan bize ulaşın.

Müşteri Yorumları