2014 Kasko Sigortası Fiyatları

Kasko sigortası fiyatları araç sigortası yaptıracak sürücülerin her sene merakla beklediği konulardan. Kasko fiyatları ile ilgili her sene süregelen fiyat artışı olabileceği endişesi 2014 kasko sigortası fiyatları içinde sene başından beri hakimdi.

Kapsam değişikliği yapılan yeni kasko yasası, 2014 kasko sigortası fiyatlarına dair endişenin temel sebeplerinden.

Eski sistemde satılan poliçelerin kapsamları sigorta şirketleri arasında farklılaşabiliyordu ancak yeni sisteme göre kasko sistemi ve kasko ürünleri standartlaştı.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko
Dar Kasko
Genişletilmiş Kasko
Tam kasko adıyla sunulan ürünlerin teminatları ve kapsamları farklılaştı.

Sanıldığı gibi 2014 kasko sigortası fiyatları bu yeni kapsam ile artış yaşamadı, tam tersi sigorta fiyatları için öngörülen artış yerine yeni kasko paketleri ile eskiler arasında yapılan karşılaştırmaya göre daha düşük kasko fiyatları ortaya çıktı.

Kasko fiyatları elbette önemli ancak kasko başvurusu yapmadan önce, kasko kapsamında sunulan kasko teminatları hakkında araştırma yapmakta ve bilgi sahibi olmakta fayda var. Aracınızın ve sizin neye ihtiyaç duyduğundan emin olarak 2014 sigorta fiyatları arasından seçim yapabilirsiniz.

Siz de hala kasko sigortası yaptırmadıysanız ya da araç sigortası yenilemenizi yapmadıysanız; güncel kasko değer listesi verilerine Sigortam.net ile ulaşabilir, online kasko hesaplama yapabilirsiniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta sorgulama yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler